12.05.2018 Wystawa Specjalistyczna / Speciality Show

12.05.2018 Wystawa specjalistyczna pinczerów i sznaucerów (z tzw.”dużym”CWC”) / Pinschers and Schnauzers Speciality Show with „big” CAC

Sędzia/Judge: Luis Catalan (PT)

DOBERMAN (Dobermann)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł.- LEGION ANGEL&DEMON (Pride of Russia Chegevar – Dancing Queen iz Zoosfery)
DOSK.2 – Lucifer Angel&Demon (Pride of Russia Chegevar – Dancing Queen iz Zoosfery)
Klasa otwarta / Open Class
CWC – Eria Pro HARTL (Eria Pro VERSAILLES – Eria Pro ARABIKA)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej – Eria Pro Iskander (Asterix Del Nasi – Eria Pro Verona)
DOSK.2 – Dura Lex Polonia KING CRIMSON (VALDO from Lipar Land – Dura Lex Polonia HANNAH)

Suki – Females
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Naj.młodsze szczenię w rasie, Najpiękniejsze młodsze szczenię wystawy lokata 2 (najmłodsze szczenię wystawy) – VIVAT DE VINKO WONDERFUL AALIYAH (AYK VON ELBTHOR – KALINKA-MALINKA DE GRANDE VINKO)
Klasa szczeniąt / Puppy Class
NIEOBECNA – LYSSA Błękitny Kanion (EBAY DEL TIBUR – ALEXIS BŁĘKITNY KANION
Robostus)
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie – PRIDE OF RUSSIA NAYARA (EUTAY DEL NASI – PRIDE OF
RUSSIA RUBINA)
DOSK. 2- PANTA REY – ERIA PRO (EXTRA-TERRESTRIAL FILIMAMONT -
EUPHORIA- ERIA PRO)
DOSK.3- Tira Vento (FCI) CHILI (QUIZ VON SCHWARZE KRAFT – SANT KREAL HENNESSY)
BDB.4 – BELLADONNA Rapidamente (FCI) (BENTLEY z Padoku – PAULA ABDUL Elite
House (FCI))
BDB. – McKennah EVITA (Dura Lex Polonia HUSSARO AQUILAE ALA – MARA
MARIZA SAV SANIS)
Klasa otwarta / Open Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie, Zwycięzca rasy, Najpiękniejszy pies wystawy lokata 3, Najpiękniejszy pinczer wystawy, Najlepsza czarna suka w rasie doberman – Eria Pro Happiness (Eria Pro Versailles – Eria Pro Arabika)
NIEOBECNA – NASHA MESCALINE Tirana (OSCAR z Padoku – DONA ADELANTE
Tirana)

PINCZER MINIATUROWY (Zwergpinscher / Miniature Pinscher)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie, Zwycięzca rasy – Xantos Pilawa (KAFR AL SHEIKH chernaya Liniya – NICOLLE Pilawa)
DOSK.2 – MULTATULI SUMMIT (MULTATULI JUSTIN TIME – MULTATULI MEGA MOMENTS)

Suki – Females
Klasa młodzieży / Junior Class
BDB.1 – Contessa z Grodu Kopernika FCI (JOKER Topaz Złocisty – GENTLE TOUCH OF
TRANSYLVANIAN LEGEND)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC – PRINCESSA Pocahontas (POKER FACE Pilawa – NEGRA Pocahontas)
Klasa otwarta / Open Class
CWC – GENEVA IZ PITERSKOGO DOZORA (MALENKIY KAPITAN CHARODEY – MALENKIY KAPITAN FINITA)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej – BEYOND BELIEF FROM GOLDEN MONARCHY (A’DREAMS BLACK KARAT – MAFIA IZ GRATSIANO)
DOSK.2 – Tsvetochnaya Feya Iz Piterskogo Dozora (Grand Victori Del Piccolo Tempo – Malenkiy Kapitan Finita)
DOSK.3 – AIVA Kronas Gold (BALTAZAR GUARD KEEPER – ZOLOTINKA DEL
AILEND)
DOSK.4 – Gamilton Brave Absolute Beauty for Dura Lex Polonia (Zilber Vasserfal Euro-Chic – American Dream vom Ditrikh)

PINCZER ŚREDNI (Deutscher Pinscher / German Pinscher)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł. – SAMBOR Lunaland (IRON DRYM’S LEGACY KING BLACK – GLAMOUR
FROM STAR OF ELUNE)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie, Zwycięzca rasy – LA’RS Star of Elune (FLY’ZEN Star of Elune – GALLA Star of Elune)
DOSK.2 – ORION Kalong (FABI Granda Wesołków – QUANTANAMERA Black Bohemia)
DOSK.3 – Daveren’s ORKAN FOR CASARIUS (Lila Enebys CISCO KID – Daveren’s ONLY YOU)

Suki – Females
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie – PHOEBE RED HEART King Black (BLACK JACK von Burg Wildenstein – MELODY OF MY SOUL King Black)
DOSK.2 – SIGI LUNALAND (IRON DRYMS LEGACY KING BLACK – GLAMOUR
FROM STAR OF ELUNE)
BDB.3 – SISI Lunaland (IRON DRYM’s LEGACY King Black – GLAMOUR FROM
Star of Elune)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC – BRIE Casarius (Ishbels TARRAGON – AMBER Casarius)
DOSK.2 – QUENYA Star of Elune (FLY’FENIX Star of Elune – GALLA Star of Elune)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie – Gessy-Gemma von der Süd-Heide (Paul vom Unteren Niederrhein – Danja von der Süd-Heide)
Klasa weteranów / Veteran Class
Zw.weteran, Naj.weteran w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej, Najpiękniejszy weteran wystawy lokata 3 (najstarszy pies wystawy) – SHILLA Ekado (TOKIO de la Capelliere – JESSY Ekado)

SZNAUCER MINIATUROWY BIAŁY (Zwergschnauzer Weiss / Miniature Schnauzer White)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
BDB.1 – Bajerancki Bazyl Psia Husaria FCI (GENTLY BORN OXFORD – PINACOLADA
Sweet Toys FCI)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie, Zwycięzca rasy – DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND (BLAYLOCK Moves Like Jagger – OLENA Grasant)

Suki – Females
Klasa otwarta / Open Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie – BAILEYS Brothers soul (QUICKSTEP BSH von Portenschlag – HONEY DREAM Hebanowa Sfora)
Klasa weteranów / Veteran Class
Zw.weteran, Naj.weteran w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej, Najpiękniejszy weteran wystawy lokata 4 – HONEY DREAM Hebanowa Sfora (UNISON SVARCAVA – VANESSA Hebanowa Sfora)

SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY (Zwergschnauzer Schwarz-silber / Miniature Schnauzer Black and silver)

Psy – Males
Klasa szczeniąt / Puppy Class
Naj.szczenię w rasie – GOMEZ Przysuska Gwiazda (ULLE KNIGHT OF POLAND Blue Bricassart – TESLA Przysuska Gwiazda)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie – Doma Fortuna SCHNAUZER SCHATZMANN (REPITITION’S ULTIMATUM – A L’AMORE Vis a Vis)
Klasa otwarta / Open Class
CWC – Xavier Mazuriana FCI (Alibaba Ali Mandragora FCI – Dayla Rębkowo)
DOSK.2 – MARLEY Rębkowo (FCI) (FLIK FLAK Hajan Polonia (FCI) – AGAMA Rębkowo
(FCI))
Klasa weteranów / Veteran Class
Zw.weteran, Naj.weteran w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej, Najpiękniejszy Zwycięzca płci przeciwnej wystawy, Najpiękniejszy weteran wystawy – SHERIDAN TIESTO Bella Fraga (Sasquehanna KONIAK – OTYLLIA FACE DAY Inowrocławski Dwór)

Suki – Females
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie, Zwycięzca rasy, Najpiękniejszy junior wystawy, Najpiękniejszy pies wystawy lokata 2 – CHIMICHANGA Absolut Expert (CHELINES ANGEL CASTIEL – Absolut Expert TORTILLA)
DOSK. 2 – BARDZO SMACZNA WÓDKA Absolut Expert (Chelines ANGEL CASTIEL – TORTILLA Absolut Expert)
DOSK.3 – VIVIA Lucyland FCI (Bravo mio Bravo Palar Line – Lucyland FCI Fiona)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC – RANDEVU Mengo Celebration (BUENOS DIAS Mengo Celebration – DOG-OTHO`S
NAMED PHOEBE)
Klasa otwarta / Open Class
CWC – Albarossi’k PERSONA GRATA (Rus Pitmark KINGLY GIFT FOR
ALBAROSSI’K – Albarossi’k GENTLE KISS)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie – UMKA URSA Nadpilickie Bestyjki (JET LI Mengo Celebration – TORKA TORRECILLA Nadpilickie Bestyjki)

SZNAUCER MINIATUROWY CZARNY (Zwergschnauzer Schwarz / Miniature Schnauzer Black)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł. – FAIRY KISS JET SET (Gently Born MASCOT FOR FAIRY KISS – Fairy Kiss DREAMING ABOUT STARS)
DOSK.2 – Hannoveria CHRISTIAN DIOR (ROMEO De Aduana – Victorius Star SUNRISE)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC – FREEDOM OF THOUGHTS FROM Wawelskie Wzgórza (FCI) (PRIMO SEMPRE SUBARU Hajan Polonia (FCI) – WAĆPANNA Dzikie Pola (FCI))
Klasa otwarta / Open Class
CWC – COFFEE BEAN Yaco (SUMMER WIND Mandragora Mini – AFRODYTA Yaco)
DOSK.2 – VOO DOO Hebanowa Sfora (FCI) (Eternal Gambler (FCI) ONE MORE FOR ME – I’M YOUR ANGEL Hebanowa Sfora (FCI))
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie, Zwycięzca rasy, Najpiękniejszy pies wystawy, Najpiękniejszy sznaucer wystawy – GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND (Kelly’s Super Star – Rolanda Rezlark)
DOSK.2 – PFEFFERSALT’S SN DALVIAN (VITER UKKALEN – PFEFFERSALT’S
SN AFRICA)

Suki – Females
Klasa szczeniąt / Puppy Class
Naj.szczenię w rasie, Najpiękniejsze szczenię wystawy – UNEXPECTED EXPLOSION IN Dolina Rivendell (CARLSBERG de Lordship’s – KEY TO THE KINGDOOM OF Dolina Rivendell FCI)
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej, Najpiękniejszy Zwycięzca płci przeciwnej wystawy lokata 2 – ILUZJA Black Legion (PFEFFERSALT’S SN DALVIAN – CYNTIA Black Legion)
DOSK.2 – ISKRA Black Legion (PFEFFERSALT’S SN DALVIAN – CYNTIA BLACK LEGION (FCI))
BDB.3 – DANCING QUEEN Yaco (SUMMER WIND Mandragora Mini (FCI) – AFRODYTA Yaco)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC – LARA Grazianela (Gently Born DANIL – ZOJA Mazuriana)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie – CYNTIA Black Legion (FCI) (MADE IN SPAIN DUTY FREE – BLAZING HEART KA-VANGA)
Klasa weteranów / Veteran Class
Zw.Weteran, Naj.weteran w rasie, Najpiękniejszy weteran wystawy lokata 2 – BLACK DREAM Ka-Vanga (ELKOST HEAD HUNTER – BELLADONNA TUK BARONESS OF DOLINA RIVENDELL)

SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL (Zwergschnauzer Pfeffersalz / Miniature Schnauzer Pepper and salt)

Psy – Males
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
WO.1 – KMINEK Tostom (FRUGO Tostom – SZAROTKA Tostom)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie, Zwycięzca rasy – XORRO PS Rezlark (Starlings KASHMIR – Larifem ERIS)
Klasa weteranów / Veteran Class
Zw.Weteran, Naj.weteran w rasie – FERVEX Tostom (BANDSMAN CATAPULT – POLOPIRYNA Tostom)

Suki – Females
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Naj.młodsze szczenię w rasie, Najpiękniejsze młodsze szczenię wystawy – LEGE ARTIS Dentis (SUMMUS Dentis – DEWIZA Tostom)
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie, Najpiękniejszy junior wystawy lokata 3 – Marveldog DRACARYS MAGNA (GLAMOUR VISION Piwowar – TAHIRA GREY STAR OF Rainbowland)
DOSK.2 – NEW CHALLENGE FROM Dolina RIvendell FCI (Russkyj Assorti’c OVERON – O’SOLE O’SOLE MIO)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie, Zwyciezca płci przeciwnej, Najpiękniejszy Zwycięzca płci przeciwnej wystawy lokata 3 – IDEA Dentis (YANKEE ZEPHYR Astronaut – BASIS Dentis)
DOSK.2 – JUXTA Dentis (Yuppie Mengo Celebration – Ego Dentis)
Klasa otwarta / Open Class
CWC – PASSION OF Mengo Celebration (MUSCARI MENGO CELEBRATION – DOG-OTHO’S JEOPARDY)
Klasa championów / Champion Class
CWC – DOSIS Dentis (FIRST WISHER RAVA AVIS Dolina Rivendell – FEMARA Tostom)

SZNAUCER OLBRZYM CZARNY (Riesenschnauzer Schwarz / Giant Schnauzer Black)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł. – AKCES Magical Black Dream (FCI) (STABLEMASTER’S FAIZ – OFFI z Tartaku)
DOSK.2 – MARTINI Z LODEM Absolut Expert (Stablemaster’s Cap Horn – SUSHI Absolut Expert)
DOSK.3 – AIRON Magical Black Dream (FAIZ Stablemasters – OFFI z Tartaku)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC, Naj.dorosły pies, Zwycięzca rasy, Najpiękniejszy pies wystawy lokata 4 – AL PACINO z Tartaku (WESLEY SNIPES DE NIGRADERMA – LAJLA z Tartaku)
Klasa otwarta / Open Class
NIEOBECNY – Logan Asterniger (Underground Dyas Poland – Francesca Asterniger)
Klasa championów / Champion Class
CWC – Ozon z Tartaku (Napoleon Dyas Poland – Madam Butterfly z Tartaku)

Suki – Females
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior, Najpiękniejszy junior wystawy lokata 2 – ALISA Magical Black Dream (FCI) (STABLEMASTER’S FAIZ – OFFI z Tartaku)
DOSK.2 – CONTRA Dyas Poland FCI (GENTLY BORN PERFECT GUY – FRANCOISE Dyas
Poland FCI)
Klasa pośrednia / Intermediate Class
CWC – ZADRA Dyas Poland (FCI) (GENTLY BORN SHAKESPEARE – INSPIRATION Dyas
Poland (FCI))
Klasa otwarta / Open Class
CWC – OFFI z Tartaku (NAPOLEON Dyas Poland – MADAME BUTTERFLY z Tartaku)
DOSK.2 – Tess z Tartaku (Gloris Tie Break – Beauty Bees z Tartaku)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie, Zwycięzca płci przeciwnej, Najpiękniejszy Zwycięzca płci przeciwnej wystawy lokata 4 – STABLEMASTER’S MONA LISA SMILE (STABLEMASTER’S CAP HORN – STABLEMASTER’S BETTER TO BELIEVE)

SZNAUCER ŚREDNI CZARNY (Schnauzer Schwarz / Schnauzer Black)

Psy – Males
Klasa młodzieży / Junior Class
Zw.Mł., Naj.junior w rasie, Zwycięzca rasy, Najpiękniejszy junior wystawy lokata 4 – OTTIS Khagrass (FCI) (Querubin od Dalajskeho Potoka – Tacillan Sunqueen at Khagrass)
DOSK.2 – ROYAL VELVET Grand Calvera (Von Shaman’s WALK ON AIR Grand Calvera – ZZ BLACK Grand Calvera)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies w rasie – MAURO Khagrass (FCI) (ILKO von der Talmuhle – GASSIRA Flavago)

Suki – Females
Klasa pośrednia / Intermediate Class
BDB.1 – HONEY Juodoji Nimfa (XANDRINO od Dalajskeho Potoka – CARLOTTA Z Gumisiowego Lasu)

SZNAUCER ŚREDNI PIEPRZ I SÓL (Schnauzer Pfeffersalz / Schnauzer Pepper and salt)

Psy – Males
Klasa szczeniąt / Puppy Class
Najlepsze szczenię w rasie, Najpiękniejsze szczenię wystawy lokata 2 – Maurice Pepper Grand Calvera (Miccosukees Winning Hand – Henriette Pepper Grand Calvera)
Klasa championów / Champion Class
CWC, Naj.dorosły pies, Zwycięzca płci przeciwnej – IRON MAN Elitesse (AVE CONCORDE
MAGNIFIQUE – FELICJA Elitesse)

Suki – Females
Klasa młodzieży / Junior Class
BDB.1 – SPICE BEAR ILANG ILANG’MAILY (SPICE BEAR ERIH GUTER KERL – AVE CONCORDE ZLATA ZAGIRA TRELS)
Klasa otwarta / Open Class
CWC, Naj.dorosła suka w rasie, Zwycięzca rasy – FARA Magnum Cordis (Grey Tetis Nobel – AFERA LE SAMBO Desarma (FCI))
NIEOBECNA – SPECTRE Elitesse (AVE CONCORDE MAGNIFIQUE – FELICJA ELITESSE)
Klasa championów / Champion Class
CWC – SKYFALL Elitesse (Ave Concorde MAGNIFIQUE – FELICJA Elitesse)
Klasa weteranów / Veteran Class
Zwycięzca weteran, Naj.weteran w rasie – FELICJA Elitesse (Epoha Kurabo ESENIN – TOLERANT TESSIE ze Zahrabske)

Najpiękniejsza para wystawy
1. Pinczer średni: Daveren’s ORKAN FOR CASARIUS + BRIE Casarius

Najpiękniejsza grupa hodowlana wystawy
1. Sznaucer olbrzym czarny, Magical Black Dream
2. Sznaucer średni pieprz i sól, ELITESSE
3. Pinczer średni, Lunaland

Sponsorzy:

Delikan – www.delikanpolska.pl ; www.facebook.com/delikanpolskapl-626170354156357/?fref=ts

BOTANIQA – www.facebook.com/botaniqa/?fref=ts ; http://botaniqa.eu

Canifel – www.sklep.canifel.pl ; www.canifel.pl

Dr.Clauder’s Polska – Trufo s.c. (oficjalny partner niemieckiej firmy Dr.Clauder solutions for pets GmbH): www.drclauders.pl

F.H.P CORNEX – www.facebook.com/fhpcornex1

Pani Ewa Rembiejewska firma FH „ANDRE” www.facebook.com/ewa.rembiejewska

JAGA – www.facebook.com/JagaLuxury

Sklep 4Pets.pl – www.4pets.pl

POKUSA – https://sklep.pokusa.org

White Fox – www.whitefox.org.pl

Husky bed

Milord – www.milord.com.pl

ZPH LORD – www.lord-zph.pl

Pani Donata i Martyna Bała – hodowla Magical Black Dream
www.facebook.com/Magical-Black-Dream-FCI-1783911001911419

Pani Marzena Włodarczak i pan Michał Włodarczak
(właściciel Interchampiona IRON MAN Elitesse)

Hodowla “Świat Sznaucerów (FCI)” wł. Artur Pakuła

Hodowla „Elitesse” – Agnieszka i Przemysław Urbańscy

http://elitesse.com.pl

!!! BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

12.05.2018 Wystawa specjalistyczna pinczerów i sznaucerów (z tzw.”dużym”CWC”) / Pinschers and Schnauzers Speciality Show with „big” CAC

Sponsorzy

Delikan

botaniqa banner

 Jaga schanuzershop

drclauders_logo_petspecialists

LORD baner

milord logo

4pets

Pani Ewa Rembiejewska firma FH „ANDRE”www.facebook.com/ewa.rembiejewska )

cornex

pokusa

canifel

Pani Marzena Włodarczak i pan Michał Włodarczak (właściciel Interchampiona IRON MAN Elitesse)

Elitesse

Pani Donata i Martyna Bała – hodowla Magical Black Dream ( www.facebook.com/Magical-Black-Dream-FCI-1783911001911419 )

Hodowla Świat Sznaucerów (FCI) pana Artura Pakuły

!!! Bardzo dziękujemy !!!

Chojeński Klub Sportowy – 93-357 Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

Plan sędziowania / Judging plan: 2018_Lodz_PIN_plan 

Wykaz wystawców / List of exhibitors: 2018_Lodz_PIN_wykaz

PROGRAM WYSTAWY:
PROGRAMME OF THE SHOW:
od 7.30 przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę / Accepting dogs for exhibition
10:00
- odczytanie wyników Rankingu Wystawowego za 2017 rok / reading results of the Exhibition Ranking for 2017
-ocena psów na ringach / Evaluation of the dogs in rings
Konkurencje dodatkowe oraz finałowe po ocenie psów w ringach – Additional and final competitions after evaluations of the dogs in rings.

 

Sędzia/ Judge: Luis Manuel Catalan (PT)

Doberman / Dobermann
Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher
Pinczer średni / Pinscher
Sznaucery / Schnauzers

Zgłoszenia / Registration:

baner wystawy.net+eds

Termin przyjmowania zgłoszeń / Deadline of entries: 30.04.2018

OPŁATY – za psy stanowiące własność członków ZKwP NIE należących do Klubu (wpływ na konto oddziału DO dnia 02.05.2018)

- pierwszy pies (z katalogiem) 120 zł.

- drugi pies i kolejne tego samego właściciela 110 zł.

- młodsze szczenięta, szczenięta, weterany 50 zł.

- pary i grupy hodowlane 50 zł.

Dla wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

UWAGA !

Opłaty za psy zgłoszone w terminie do dnia 30.04.2018, wnoszone po dniu 02.05.2018 oraz w dniu wystawy, wynoszą 150 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.

Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

OPŁATY – za psy stanowiące własność członków ZKwP należących do Klubu (wpływ na konto oddziału DO dnia 02.05.2018)

- pierwszy pies (z katalogiem) 100 zł.

- drugi pies i kolejne tego samego właściciela 90 zł.

- młodsze szczenięta, szczenięta, weterany 30 zł.

- interchampiony 50 zł.

- pary i grupy hodowlane 30 zł.

Dla wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

UWAGA !

Opłaty za psy zgłoszone w terminie do dnia 30.04.2018 wnoszone po dniu 02.05.2018 oraz w dniu wystawy, wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.

Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

Entry fees: (payment up TO 02.05.2018)

- for every dog: 30 EUR

- minor puppy, puppy and veterans (without Catalogue): 15 EUR

- Best Couple and Best Breeders Group (without Catalogue): 10 EUR

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

ATTENTION ! Paid after 02.05.2018 and at the show 35 EUR for every dog

Konto bankowe – wpłaty w PLN:
35 1240 3031 1111 0000 3426 6805, PKO SA VI O/Łódź
Koszt przelewu bankowego pokrywa w całości wystawca.

Bank account – foreign exhibitors – payment in EUR:
IBAN: PL 67 12403073 1978 0010 5723 7759
SWIFT: PKOPPLPW
Bank address: Bank Pekao SA – Centrala, ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
The banking fee must pay owner of the dog.

Reklamy do katalogu:
Dla nieklubowiczów
Indywidualne
> czarno-biała
- cała strona – 120 PLN
- pół strony – 60 PLN
Dla klubowiczów
- cała strona – 80 PLN
- pół strony – 40PLN
Firmy
> czarno-biała
- cała strona – 300 PLN
- pół strony – 150 PLN.

13.05.2018 XXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych / International Dog Show (CACIB) 

Więcej informacji / More information: http://www.lodz.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2018_m&oddzial=lodz

Sędzia / Judge:

Marek Lewandowski (PL)
Doberman / Dobermann
Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher
Pinczer średni / Pinscher
Pinczer małpi / Affenpinscher

Cristian Stefanescu (RO)
Sznaucery / Schnauzers

Wystawa 16.09.2017 / Show 16.09.2017

Wystawa 13.05.2017 / Show 13.05.2017

Wystawa 14.05.2016 / Show 14.05.2016

Wystawa 19.09.2015 / Show 19.09.2015