14.05.2016 Wystawa organizowana przez Klub „duże” CWC / Show

W imieniu Zarządu Klubu chciałabym podziękować Zarządowi Oddziału ZKwP w Łodzi
za możliwość i ogromną pomoc w zorganizowaniu naszej już drugiej wystawy
oraz Zarządowi Głównemu za wsparcie.
Serdecznie dziękuję naszym wspaniałym wystawcom, sędziom i gościom za przybycie do Łodzi.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wiele pięknych psów z Polski, Rosji, Białorusi, Czech, Francji i Niemiec było na naszej wystawie.
Dziękujemy bardzo zagranicznym uczestnikom pokazu obrony i pokazu posłuszeństwa za piękną pracę z psami !
oraz specjalne podziękowania kierujemy dla Pana Alexa Zhuravkova z Rosji za pozorowanie oraz Pana Stanisława Paska za ocenę pokazu obrony w tak niesprzyjających warunkach pogodowych.
Dziękujemy sędziom za przyjęcie naszego zaproszenia i mamy nadzieję, że miło spędziliśmy czas z nami.
Pragniemy serdecznie podziękować fundatorom nagród i pucharów za ogromne wsparcie i stworzenie tak pięknej oprawy wystawy !!!
!!! Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom !!!
Lista sponsorów nagród:
Canifel: http://sklep.canifel.pl ; www.facebook.com/CanifelPl
Delikan – www.delikanpolska.pl ;www.facebook.com/delikanpolskapl-626170354156357/?ref=hl
Dr.Clauder’s Polska: http://www.drclauders.pl/
Dolina Noteci: www.dolina-noteci.pl
F.H.P CORNEX
Laboratorium DermaPharm – www.dermapharm.com.pl
Planet Pet Society: www.planetpet.pl ; www.facebook.com/PlanetPetSocietyPolska/?fref=ts
Pani Rembiejewska Ewa firma ANDRE:
ROYAL TREND: www.royaltrend.pl
White Fox: www.whitefoxpets.pl ; www.facebook.pl/whitefoxpets
WNSiP „Professional”: www.wnsipprofessional.pl ; www.facebook.com/WNSiP-Professional-1072509496128522/
Zoo Serwis Wyłączny Dystrybutor ROGZ: telezoo.pl
Hodowla de Terra Mirabili
Hodowla Bombastichansa: http://bombastichansa.ru
FotoJovi Jowita Wasilewska: www.facebook.com/fotojovi
Hodowla Mamba Alexandria FCI, właściciel reproduktora Liubavo DAYLIGHT:
www.pinczer.ludwiczak.net
Hodowla Bemus: www.bemus.pl
Hodowla Casarius: http://casarius.pl ; www.facebook.com/CasariusKennel/?fref=nf
Hodowla z Zadziornego Gangu: www.pinczer.net.pl
Hodowla McKennah (FCI): www.mckennah.co.uk
Anna Pakulska
Przewodnicząca Klubu
Trening z pozorantem / Training with helper: Zhuravkov Alex
13.05.2016 – 17:00 (5 p.m.) – stadion START
Cena/price: 50 PLN / 12 EUR / 1000 RUB

Program wystawy – Show programme

08:00 – 10:30 Przyjmowanie psów – Dogs admittance

09:30 Pokaz wyszkolenia – posłuszeństwo i obrona – Show training – obedience and defense

10:25 Otwarcie wystawy – Show opening

10:30 Ocenianie psów – Dogs evaluation

Konkurencje dodatkowe w ringu rasy – Additional competitions in the ring breed

Konkurencje dodatkowe dla członków Klubu – Additional competitions for members of Club

Odczytanie wyników za Ranking Wystawowy / Reading out the results of the Ranking Exhibition

Konkurencje finałowe po ocenie psów w ringach – Final competitions after evaluations dogs in rings

Parking – 30 PLN
Bilet normalny / ticket normally – 10 PLN
Bilet ulgowy / half-price ticket – 5 PLN

Plan sędziowania / Plan of judging 14.05.2016

mapka sobota NOWA

Ring: 7 Sobota / Saturday Razem: 48
Sędzia: Hassi Assenmacher-Feyel (D) 48

Doberman (brązowy podpalany) (14)
Dobermann (Brown and Tan)
Psy – Dogs
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 1 1
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 2
Klasa otwarta – Open Class 2 3 – 4
Klasa championów – Champion Class 2 5 – 6
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 7
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 8
Klasa otwarta – Open Class 2 9 – 10
Klasa championów – Champion Class 4 11 – 14

Doberman (czarny podpalany) (34)
Dobermann (Black and Tan)
Psy – Dogs
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 2 15 – 16
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 17
Klasa młodzieży – Junior Class 3 18 – 20
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 21 – 22
Klasa otwarta – Open Class 2 23 – 24
Klasa użytkowa – Working Class 4 25 – 28
Klasa championów – Champion Class 3 29 – 31
Suki – Bitches
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 2 32 – 33
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 34
Klasa młodzieży – Junior Class 3 35 – 37
Klasa pośrednia – Intermediate Class 3 38 – 40
Klasa otwarta – Open Class 4 41 – 44
Klasa użytkowa – Working Class 2 45 – 46
Klasa championów – Champion Class 1 47
Klasa weteranów – Veteran Class 1 48

Ring: 8 Sobota / Saturday Razem: 28
Sędzia: Danilo Furlani (CH) 28

Pinczer miniaturowy (14)
Zwergpinscher / Miniature Pinscher
Psy – Dogs
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 49
Klasa młodzieży – Junior Class 1 50
Klasa otwarta – Open Class 2 51 – 52
Klasa championów – Champion Class 1 53
Suki – Bitches
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 2 54 – 55
Klasa młodzieży – Junior Class 4 56 – 59
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 60
Klasa otwarta – Open Class 1 61
Klasa championów – Champion Class 1 62

Pinczer średni (14)
Deutscher Pinscher / German Pinscher
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 3 63 – 65
Klasa otwarta – Open Class 1 66
Klasa championów – Champion Class 2 67 – 68
Klasa weteranów – Veteran Class 1 69
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 70
Klasa pośrednia – Intermediate Class 3 71 – 73
Klasa otwarta – Open Class 1 74
Klasa championów – Champion Class 2 75 – 76

Lista wystawców / List of exhibitors – CWC/CAC Łódź, 14.05.2016

Abramovich Alena – Mogilev, Białoruś 37
Abramovich Alena – Mogilev, Białoruś 19
Adamczewska Oliwia – Aleksandrów Łódzki, Polska 53
Adamczewska Oliwia – Aleksandrów Łódzki, Polska 51
Aleshina Olga Petrakova Ekaterina- Moscow, Rosja 46
Andrzejewska Izabela – Skrzeszew, Polska 54
Astakhova Evgeniya – Moscow, Rosja 1
Barbarewicz Anna – Warszawa, Polska 62
Bożek Joanna Anna Barbarewicz- Wołomin, Polska 52
Bożek Joanna – Wołomin, Polska 60
Ceglarek Anna Urszula Ceglarek- Chorzów, Polska 45
Ceglarek Anna Urszula Ceglarek- Chorzów, Polska 27
Chistilina Tatiana – Moscow, Rosja 12
Chistilina Tatiana Natalia Shushueva- Moscow, Rosja 32
Chistilina Tatiana Sofya Schepetilnikova- Moscow, Rosja 15
Chistilina Tatiana Set Tonoyan- Moscow, Rosja 30
Ermakova Irina – Moscow, Rosja 44
Federov Grigory – Moscow, Rosja 20
Foltynova Jana – Budisov Nad Budisovkou, Czechy 73
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 71
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 13
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 7
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 8
Gołdyn Waldemar – Gdańsk, Polska 24
Gondek Agnieszka Marcin Gondek- Piła, Polska 41
Gotowiecka Marta Beata Cieśla- Wrocław, Polska 67
Górkiewicz Martyna Włodzimierz Bujok- Śrem, Polska 55
Grzybołowska Anna – Góra, Polska 49
Hanak Witold – Wrocław, Polska 63
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 38
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 11
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 34
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 25
Hucał Dominika – Głogów, Polska 21
Jankowski Józef – Ciele, Polska 59
Kaminska Aneta – -, Polska 35
Kaminska Aneta – -, Polska 33
Konoplin Alexey Svetlana Konoplina- Moscow, Rosja 31
Koreciński Mirosław – Bydgoszcz, Polska 65
Kornacka Aleksandra – Uniejów, Polska 42
Krauzowicz Grzegorz – Michałów-Grabina, Polska 16
Krustinson Svetlana Kozlova Ina- Novopolotsk, Białoruś 2
Kuśmierek Joanna Tomasz Kuśmierek- Bełchatów, Polska 9
Kuśmierek Joanna Tomasz Kuśmierek- Bełchatów, Polska 48
Lichnerowicz Marta – Koleczkowo, Polska 56
Lifanova Natalia – Moscow, Rosja 14
Lifanova Natalia – Moscow, Rosja 6
Lysak Elena – Moscow, Rosja 4
Makhort Tatiana Inna Kozlova- Minsk, Białoruś 61
Mizgier Marek – Targówka, Polska 64
Novikova Olga – Velikiy Novgorod, Rosja 23
Podburtny Yury – Moscow, Rosja 29
Postelnykh Aleksey – St. Petersburg, Rosja 22
Przychodzień-Schmidt Ewa – Warszawa, Polska 75
Shushueva Nataliya – Moscow, Rosja 10
Siemiątkowska Monika – Gdańsk, Polska 58
Skoneczna Anna – Wałbrzych, Polska 69
Słomion Magdalena – Katowice, Polska 3
Solga Andrzej Grażyna Spałek- Piekary Śląskie, Polska 68
Solga Andrzej Joanna Rakowska, Grażyna Spałek- Piekary Śląskie, Polska 72
Solga Andrzej Grażyna Spałek- Piekary Śląskie, Polska 66
Titova Darya – Minsk, Białoruś 18
Tomkiewicz Andrzej – Zabrze, Polska 39
Tomkiewicz Andrzej – Zabrze, Polska 5
Tretjakova Anastasiya – Velikiy Novgorod, Rosja 28
Tütüncü Ali – Lohne, Niemcy 26
Tymchuk Olga – Moscow, Rosja 43
Tymchuk Olga – Moscow, Rosja 40
Ushakova Irina – Odincovo, Rosja 36
Vasilyeva Irina – Moscow, Rosja 47
Volobueva Ksenia – Saint-Petersburg, Rosja 70
Volobueva Ksenia – Saint-Petersburg, Rosja 76
Warno Aleksandra – Konin, Polska 74
Wiącek Anna – Michałowice, Polska 50
Własny Jakub – Uniejów, Polska 17
Wojewódka Karolina – Środa Śląska, Polska 57

Wystawa międzynarodowa – CACIB

http://lodzdogshows.pl/plany/2016_Lodz_CACIB_plan.pdf

http://lodzdogshows.pl/plany/2016_Lodz_CACIB_wykaz.pdf

mapka niedziela NOWA

!!! Serdecznie zapraszamy na wystawy !!! 
!!! We kindly invite you to our shows !!!

Wersja polska

Termin wystawy z przyczyn niezależnych od Klubu został zmieniony z września na maj.   Za wszelkie utrudnienia przepraszamy !!!

Wersja angielska

Patronat Honorowy / Honorary Patron

Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau / Voivod of Łódź Zbigniew Rau

logo wojewody

SPONSORZY / SPONSORS:

 F.H.P CORNEX: http://www.facebook.com/fhpcornex1/?fref=ts

cornex

hodowla / kennel de Terra Mirabili: http://www.facebook.com/joanna.kusmierek.1?fref=ts

Lichnerowicz kennel FCI: www.facebook.com/Psiarnia-Marty-Lichnerowicz-Kennel-FCI-248214132233352/?fref=ts

hodowla / kennel Z Zadziornego Gangu: www.pinczer.net.pl

Zoo Serwis Wyłączny Dystrybutor ROGZ: http://telezoo.pl

rogz logo

Hodowla / kennel Mamba Alexandria FCI
właściciel reproduktora / owner of stud dog Liubavo DAYLIGHT
www.pinczer.ludwiczak.net

alexandriafci

Royal Trend: www.royaltrend.pl

Royal Trend

Hodowla / kennel Bombastichansa : http://bombastichansa.ru

banner bombastichsansa

WNSiP „Professional”www.facebook.com/WNSiP-Professional-1072509496128522 ; www.wnsipprofessional.pl

professional logo

FotoJovi Jowita Wasilewska: www.facebook.com/fotojovi

Jowita fotografia

Casarius - http://casarius.pl ; www.facebook.com/CasariusKennel/?fref=nf

casarius

Planet Pet Society - www.planetpet.pl ; www.facebook.com/PlanetPetSocietyPolska/?fref=ts

logo Planet Pet

hodowla / kennel Z Zadziornego Gangu - www.pinczer.net.pl

hodowla / kennel Bemus - www.bemus.pl

Delikanwww.delikanpolska.pl ; www.facebook.com/delikanpolskapl-626170354156357/?ref=hl )

Delikan

Canifel - http://sklep.canifel.pl ; www.facebook.com/CanifelPl )

adresówki MF26BROWN adresówki MF48

Dr.Clauder’s Polska www.drclauders.pl

logo_drclauders

Pani Ewa Rembiejewska

 White Fox www.whitefoxpets.pl ; www.facebook.pl/whitefoxpets

banner_white fox

Dolina Noteciwww.dolina-noteci.pl

Dolina Noteci_LOGO_bez_podpisu_tlo

Hotel Domowy Dla Psówwww.facebook.com/DomowyHotelDlaPsow/timeline?hc_location=ufi ; http://hotelikdlapsa.pl

Laboratorium DermaPharmwww.dermapharm.com.pl

logo_laboratorium dermapharm

hodowla / kennel: McKennah (FCI)
http://www.mckennah.co.uk/

McKennel

Bank Nasienia Omne Vivumwww.omnevivum.pl/indexpl.htm
udziela rabatu 15% na mrożenie nasienia na wystawie w dniu 15 maja 2016r. dla wszystkich psów zgłoszonych na wystawę międzynarodową i wystawę krajową /
Sperm Bank Omne Vivumwww.omnevivum.pl/indexpl.htm
grants a discount of 15% on freezing semen at the show on 15 May 2016. for all dogs registered on CACIB and CAC show.

Bank nasienia logo

Bardzo dziękujemy / Thank you very much !!!

banner poprawiony przez Asią Rakowską

Bardzo dziękujemy Pani Dominice Hucał za wykonanie po raz piąty, jubileuszowy baneru wystawy !!! / Thank you very much Dominika Hucał for doing the banner of our jubilee Dobermann Star for the fifth time !!!

Wystawa 19.09.2015 / Show 19.09.2015