19.09.2020 Specjalistyczna Wystawa Pinczerów i Sznaucerów.

Fundatorzy pucharów i nagród

Zarząd Klubu Pinczerów i Sznaucerów oraz
Zarząd Łódzkiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce
Puchary:

  • na konkurencje finałowe:
    Najlepsza Grupa Hodowlana lokaty 1-4
    Najlepsza Para lokaty 1-4
    Najpiękniejsze Młodsze Szczenię lokaty 1-4
    Najpiękniejsze Szczenię lokaty 1-4
    Najpiękniejszy Weteran lokaty 1-4
    Najpiękniejszy Junior Wystawy lokaty 1-4
    Najpiękniejszy Zwycięzca płci przeciwnej wystawy (BOS BIS)
  • lokaty 1-4
    Najpiękniejszy Pies Wystawy (BIS) lokaty 1-4
    Najpiękniejszy Pinczer
    Najpiękniejszy Sznaucer
  • dla psów z tytułami Zwycięzca rasy.
    Medale dla I, II i III lokaty z oceną doskonałą od klasy młodzieży do klasy weteranów, a ponadto dla wszystkich zgłoszonych młodszych szczeniąt i szczeniąt pamiątkowe medale.
    Dyplomy dla psów, które uczestniczyły w Rankingu wystawowym oraz puchary dla Zwycięzcy Rankingu, Wice-zwycięzcy Rankingu, II Wice-zwycięzcy Rankingu, Najlepszego Szczenięcia Rankingu, Najlepszego Juniora Rankingu, Najlepszego Weterana Rankingu, Najlepszego Reproduktora Rankingu i Najlepszej Suki hodowlanej Rankingu.
    Maseczki dla członków Klubu z opłaconą składką za rok bieżący, którzy zgłosili swoje psy na naszą wystawę.

  • Główny Sponsor wystawy – Delikan
    www.delikanpolska.pl
    www.facebook.com/delikanpolskapl-626170354156357/
  • FUNDATORZY NAGRÓD
    BOTANIQA – www.facebook.com/botaniqa/?fref=ts ; http://botaniqa.eu
    Milord – www.milord.com.pl
    CaniLOVE – www.facebook.com/Canilove-1859873694135802
    16
    Clumbershop – www.clumbershop.com
    POKUSA – www.facebook.com/pokusapremiumplus
    Firma VAVER – https://vaver.pl
    Hugo & Hudson Polska pani Agnieszka Węzik – oficjalny dystrybutor
    angielskiej marki Hugo Hudson – https://canilove.pl
  • nagrody dla Zwycięzców Ras Sznaucer miniaturowy
    oraz dla Najpiękniejszego psa wystawy legowisko.
    Państwo Agnieszka & Przemo Urbańscy – hodowla Elitesse
  • rozety dla Zwycięzcy Rasy i Zwycięzcy Płci Przeciwnej
    w rasie Sznaucer średni pieprz i sól
  • statuetki dla psa i suki z tytułami: Zwycięzca Wystawy Specjalistycznej
    oraz Młodzieżowy Zwycięzca Wystawy Specjalistycznej w rasie
    Sznaucer średni pieprz i sól.
    M.M.Włodarczak Biuro Rachunkowe
    właściciele IRON MAN Elitesse, WERDI Elfara Poland, ORION Alarm Beskyd
  • zabawki – pluszaki dla wszystkich zgłoszonych sznaucerów średnich
    pieprz i sól.
    Pani Joanna Warzecha – hodowla ASOCJACJA
    www.asocjacja.weebly.com
  • puchar dla najstarszego psa wystawy
    !!! Bardzo dziękujemy !!!

Program wystawy – Programme of the show
od 8:00 przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę
Accepting dogs for exhibition
10.00 odczytanie wyników Rankingu Wystawowego za 2019 rok
reading results of the Exhibition Ranking for 2019
10.30 ocena psów na ringu / Evaluation of the dogs in ring
Konkurencje finałowe oraz dodatkowe po ocenie psów
w ringach. / Final and additional competitions
after evaluations of the dogs in rings.

KONKURENCJE DODATKOWE / THE ADDITIONAL COMPETITIONS
Najpiękniejszy Pinczer Wystawy / The Best Pinscher of Show
Najpiękniejszy Sznaucer Wystawy / The Best Schnauzer of Show
W konkurencji tych biorą udział psy z tytułem Zwycięzca rasy w przypadku:
1) pinczera – doberman, pinczer miniaturowy, pinczer średni
2) sznaucera – wszystkie sznaucery
In this competition take part dogs with titled Best of Breed in the case of:
1) pinscher – Doberman, Miniature pinscher, German pinscher
2) schnauzer – all Schnauzers

KONKURENCJE FINAŁOWE / THE FINAL COMPETITIONS
Konkurencja o tytuł / Competition for the title:
„NAJPIĘKNIEJSZA PARA” / „BEST COUPLE”
sędzia/judge: Marek Lewandowski
„NAJPIĘKNIEJSZA GRUPA HODOWLANA” / „BEST BREEDING
GROUP”
sędzia/judge: Andrzej Kaźmierski
„NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ” / „BEST MINOR PUPPY”
sędzia/judge: Marek Lewandowski
„NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ” / „BEST PUPPY”
sędzia/judge: Andrzej Kaźmierski
„NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN” / „BEST VETERAN”
sędzia/judge: Marek Lewandowski
„NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR” / „BEST JUNIOR”
sędzia/judge: Andrzej Kaźmierski
„NAJPIĘKNIEJSZY ZWYCIĘZCA PŁCI PRZECIWNEJ” / BIS BOS
sędzia/judge: Marek Lewandowski
„NAJPIĘKNIEJSZY PIES WYSTAWY” / „BEST IN SHOW” – 2020
sędzia/judge: Andrzej Kaźmierski

Plan sędziowania

Ring: 13 Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski (PL)

10.30 Doberman (18)
Dobermann
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 1 1
Klasa otwarta – Open Class 2 2 – 3
Klasa championów – Champion Class 2 4 – 5
Klasa weteranów – Veteran Class 1 6
Suki – Females
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 7
Klasa młodzieży – Junior Class 1 8
Klasa pośrednia – Intermediate Class 4 9 – 12
Klasa otwarta – Open Class 4 13 – 16
Klasa championów – Champion Class 2 17 – 18
11.45 Pinczer miniaturowy (15)
Zwergpinscher / Miniature Pinscher
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 3 19 – 21
Klasa otwarta – Open Class 1 22
Klasa championów – Champion Class 1 23
Suki – Females
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 24
Klasa młodzieży – Junior Class 4 25 – 28
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 29
Klasa otwarta – Open Class 3 30 – 32

Klasa championów – Champion Class 1 33

Ring: 14 Sędzia/Judge: Marek Lewandowski (PL)

10.30 Sznaucer miniaturowy biały (9)
Zwergschnauzer Weiss / Miniature Schnauzer White
Psy – Males
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class 1 34
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 35
Klasa championów – Champion Class 1 36
Suki – Females
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class 1 37
Klasa młodzieży – Junior Class 2 38 – 39
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 40
Klasa otwarta – Open Class 2 41 – 42
10.50 Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny (10)
Zwergschnauzer Schwarz-silber / Miniature Schnauzer Black and silver
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 1 43
Klasa championów – Champion Class 2 44 – 45
Klasa weteranów – Veteran Class 1 46
19
Suki – Females
Klasa młodzieży – Junior Class 3 47 – 49
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 50
Klasa otwarta – Open Class 1 51
Klasa weteranów – Veteran Class 1 52
11.10 Sznaucer miniaturowy czarny (15)
Zwergschnauzer Schwarz / Miniature Schnauzer Black
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 3 53 – 55
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 56
Klasa championów – Champion Class 2 57 – 58
Suki – Females
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 59
Klasa młodzieży – Junior Class 3 60 – 62
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 63
Klasa otwarta – Open Class 2 64 – 65
Klasa championów – Champion Class 2 66 – 67
11.40 Sznaucer miniaturowy pieprz i sól (12)
Zwergschnauzer Pfeffersalz / Miniature Schnauzer Pepper and salt
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 1 68
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 69 – 70
Klasa otwarta – Open Class 2 71 – 72
Suki – Females
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 73
Klasa młodzieży – Junior Class 1 74
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 75 – 76
Klasa otwarta – Open Class 1 77
Klasa championów – Champion Class 2 78 – 79
12.05 Sznaucer olbrzym czarny (14)
Riesenschnauzer Schwarz / Giant Schnauzer Black
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 1 80
Klasa pośrednia – Intermediate Class 3 81 – 83
Klasa otwarta – Open Class 1 84
Klasa użytkowa – Working Class 1 85
Klasa championów – Champion Class 1 86
Suki – Females
Klasa młodzieży – Junior Class 2 87 – 88
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 89
Klasa otwarta – Open Class 1 90
Klasa championów – Champion Class 3 91 – 93
12.35 Sznaucer średni czarny (12)
Schnauzer Schwarz / Schnauzer Black
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 1 94
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 95 – 96
Klasa otwarta – Open Class 2 97 – 98
Klasa championów – Champion Class 1 99
Suki – Females
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class 1 100
Klasa szczeniąt – Puppy Class 2 101 – 102
Klasa młodzieży – Junior Class 1 103
Klasa championów – Champion Class 1 104
Klasa weteranów – Veteran Class 1 105
20
13.00 Sznaucer średni pieprz i sól (13)
Schnauzer Pfeffersalz / Schnauzer Pepper and salt
Psy – Males
Klasa młodzieży – Junior Class 1 106
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 107
Klasa otwarta – Open Class 2 108 – 109
Klasa championów – Champion Class 2 110 – 111
Suki – Females
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 112
Klasa młodzieży – Junior Class 2 113 – 114
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 115
Klasa otwarta – Open Class 1 116
Klasa championów – Champion Class 1 117
Klasa weteranów – Veteran Class 1 118


Wnioski „ISPU Winners” / The proposal cards for the title of ISPU Winners „ISPU-CLUBYOUTH-WINNER” wniosek przyznawany jest psom i sukom w klasie młodzieży z oceną doskonałą lokatą 1.

„ISPU-CLUB-WINNER” wniosek przyznawany jest psom i sukom w klasie: pośredniej, otwartej, użytkowej i championów z oceną doskonałą lokatą 1. „ISPU-CLUBSENIOR-WINNER” wniosek przyznawany jest psom i sukom w klasie weteranów z każdą lokatą.

EGZAMINY I TESTY
W dniach 19-20.09.2020 roku
podczas wystaw na terenie OSiR Wawrzkowizna
odbywają się testy psychiczne
oraz egzamin BH.
Sędzia: Beata Ryl
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się
do sekretariatu wystawy

Sędziowie:

Pinczery – Prof.Andrzej Kaźmierski – UWAGA ZMIANA

Marek Lewandowski – sznaucery

Zgłoszenia / Registration: wystawy.net
Termin przyjmowania zgłoszeń / Deadline of entries – 09.09.2020

OPŁATY – za psy stanowiące własność członków ZKwP NIE należących do Klubu (wpływ na konto oddziału DO dnia – 09.09.2020)

pierwszy pies (z katalogiem) 130 zł.
drugi pies i kolejne tego samego właściciela 120 zł.
młodsze szczenięta, szczenięta, weterany 50 zł.
interchampiony 80zł
pary i grupy hodowlane 50 zł.
Dla wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.
UWAGA – Przyjmujemy tylko zgłoszenia opłacone !!!

OPŁATY – za psy stanowiące własność członków ZKwP należących do Klubu (wpływ na konto oddziału DO dnia – 09.09.2020)

pierwszy pies (z katalogiem) 100 zł.
drugi pies i kolejne tego samego właściciela 90 zł.
młodsze szczenięta, szczenięta, weterany 30 zł.
interchampiony 50 zł.
pary i grupy hodowlane 30 zł.
Dla wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.
UWAGA – Przyjmujemy tylko zgłoszenia opłacone !!!

Entry fees: (payment up TO – 09.09.2020 )

for every dog: 30 EUR
minor puppy, puppy and veterans (without Catalogue): 15 EUR
interchampions 20 EURO
Best Couple and Best Breeders Group (without Catalogue): 10 EUR
On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

ATTENTION – we only accept applications paid !!!

Konto bankowe – wpłaty w PLN:
35 1240 3031 1111 0000 3426 6805, PKO SA VI O/Łódź
Koszt przelewu bankowego pokrywa w całości wystawca.

Bank account – foreign exhibitors – payment in EUR:
IBAN: PL 67 12403073 1978 0010 5723 7759
SWIFT: PKOPPLPW
Bank address: Bank Pekao SA – Centrala, ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
The banking fee must pay owner of the dog.

Reklamy do katalogu:

Indywidualne
Dla nieklubowiczów
czarno-biała

cała strona – 120 PLN
pół strony – 60 PLN

Dla klubowiczów
cała strona – 80 PLN
pół strony – 40PLN

Firmy
czarno-biała
cała strona – 300 PLN
pół strony – 150 PLN.

Formaty reklam: cała strona (A-5) – 115 x 178 mm, pół strony (A-6) – 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy – format pliku: CDR (Corel Draw – czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Pliki można wysłać e-mail’em do dnia 04.09.2020 na adres: lodz@wystawy.net lub na klubwybieralny@interia.pl