CAC organized by Club

Program wystawy – Show programme

08:00 – 10:30 Przyjmowanie psów – Dogs admittance

09:30 Pokaz wyszkolenia – posłuszeństwo i obrona – Show training – obedience and defense

10:25 Otwarcie wystawy – Show opening

10:30 Ocenianie psów – Dogs evaluation

Konkurencje dodatkowe w ringu rasy – Additional competitions in the ring breed

Konkurencje dodatkowe dla członków Klubu – Additional competitions for members of Club

Odczytanie wyników za Ranking Wystawowy / Reading out the results of the Ranking Exhibition

Konkurencje finałowe po ocenie psów w ringach – Final competitions after evaluations dogs in rings

Parking – 30 PLN
Bilet normalny / ticket normally – 10 PLN
Bilet ulgowy / half-price ticket – 5 PLN

Plan sędziowania / Plan of judging 14.05.2016

mapka sobota NOWA

Ring: 7 Sobota / Saturday Razem: 48
Sędzia: Hassi Assenmacher-Feyel (D) 48

Doberman (brązowy podpalany) (14)
Dobermann (Brown and Tan)
Psy – Dogs
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 1 1
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 2
Klasa otwarta – Open Class 2 3 – 4
Klasa championów – Champion Class 2 5 – 6
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 7
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 8
Klasa otwarta – Open Class 2 9 – 10
Klasa championów – Champion Class 4 11 – 14

Doberman (czarny podpalany) (34)
Dobermann (Black and Tan)
Psy – Dogs
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 2 15 – 16
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 17
Klasa młodzieży – Junior Class 3 18 – 20
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 21 – 22
Klasa otwarta – Open Class 2 23 – 24
Klasa użytkowa – Working Class 4 25 – 28
Klasa championów – Champion Class 3 29 – 31
Suki – Bitches
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 2 32 – 33
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 34
Klasa młodzieży – Junior Class 3 35 – 37
Klasa pośrednia – Intermediate Class 3 38 – 40
Klasa otwarta – Open Class 4 41 – 44
Klasa użytkowa – Working Class 2 45 – 46
Klasa championów – Champion Class 1 47
Klasa weteranów – Veteran Class 1 48

Ring: 8 Sobota / Saturday Razem: 28
Sędzia: Danilo Furlani (CH) 28

Pinczer miniaturowy (14)
Zwergpinscher / Miniature Pinscher
Psy – Dogs
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 49
Klasa młodzieży – Junior Class 1 50
Klasa otwarta – Open Class 2 51 – 52
Klasa championów – Champion Class 1 53
Suki – Bitches
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 2 54 – 55
Klasa młodzieży – Junior Class 4 56 – 59
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 60
Klasa otwarta – Open Class 1 61
Klasa championów – Champion Class 1 62

Pinczer średni (14)
Deutscher Pinscher / German Pinscher
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 3 63 – 65
Klasa otwarta – Open Class 1 66
Klasa championów – Champion Class 2 67 – 68
Klasa weteranów – Veteran Class 1 69
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 70
Klasa pośrednia – Intermediate Class 3 71 – 73
Klasa otwarta – Open Class 1 74
Klasa championów – Champion Class 2 75 – 76

Lista wystawców / List of exhibitors – CWC/CAC Łódź, 14.05.2016

Abramovich Alena – Mogilev, Białoruś 37
Abramovich Alena – Mogilev, Białoruś 19
Adamczewska Oliwia – Aleksandrów Łódzki, Polska 53
Adamczewska Oliwia – Aleksandrów Łódzki, Polska 51
Aleshina Olga Petrakova Ekaterina- Moscow, Rosja 46
Andrzejewska Izabela – Skrzeszew, Polska 54
Astakhova Evgeniya – Moscow, Rosja 1
Barbarewicz Anna – Warszawa, Polska 62
Bożek Joanna Anna Barbarewicz- Wołomin, Polska 52
Bożek Joanna – Wołomin, Polska 60
Ceglarek Anna Urszula Ceglarek- Chorzów, Polska 45
Ceglarek Anna Urszula Ceglarek- Chorzów, Polska 27
Chistilina Tatiana – Moscow, Rosja 12
Chistilina Tatiana Natalia Shushueva- Moscow, Rosja 32
Chistilina Tatiana Sofya Schepetilnikova- Moscow, Rosja 15
Chistilina Tatiana Set Tonoyan- Moscow, Rosja 30
Ermakova Irina – Moscow, Rosja 44
Federov Grigory – Moscow, Rosja 20
Foltynova Jana – Budisov Nad Budisovkou, Czechy 73
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 71
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 13
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 7
Gamble Debbie – Maisoncelles-La-Jourdan, Francja 8
Gołdyn Waldemar – Gdańsk, Polska 24
Gondek Agnieszka Marcin Gondek- Piła, Polska 41
Gotowiecka Marta Beata Cieśla- Wrocław, Polska 67
Górkiewicz Martyna Włodzimierz Bujok- Śrem, Polska 55
Grzybołowska Anna – Góra, Polska 49
Hanak Witold – Wrocław, Polska 63
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 38
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 11
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 34
Homberg Andrea – Neu Darchau, Niemcy 25
Hucał Dominika – Głogów, Polska 21
Jankowski Józef – Ciele, Polska 59
Kaminska Aneta – -, Polska 35
Kaminska Aneta – -, Polska 33
Konoplin Alexey Svetlana Konoplina- Moscow, Rosja 31
Koreciński Mirosław – Bydgoszcz, Polska 65
Kornacka Aleksandra – Uniejów, Polska 42
Krauzowicz Grzegorz – Michałów-Grabina, Polska 16
Krustinson Svetlana Kozlova Ina- Novopolotsk, Białoruś 2
Kuśmierek Joanna Tomasz Kuśmierek- Bełchatów, Polska 9
Kuśmierek Joanna Tomasz Kuśmierek- Bełchatów, Polska 48
Lichnerowicz Marta – Koleczkowo, Polska 56
Lifanova Natalia – Moscow, Rosja 14
Lifanova Natalia – Moscow, Rosja 6
Lysak Elena – Moscow, Rosja 4
Makhort Tatiana Inna Kozlova- Minsk, Białoruś 61
Mizgier Marek – Targówka, Polska 64
Novikova Olga – Velikiy Novgorod, Rosja 23
Podburtny Yury – Moscow, Rosja 29
Postelnykh Aleksey – St. Petersburg, Rosja 22
Przychodzień-Schmidt Ewa – Warszawa, Polska 75
Shushueva Nataliya – Moscow, Rosja 10
Siemiątkowska Monika – Gdańsk, Polska 58
Skoneczna Anna – Wałbrzych, Polska 69
Słomion Magdalena – Katowice, Polska 3
Solga Andrzej Grażyna Spałek- Piekary Śląskie, Polska 68
Solga Andrzej Joanna Rakowska, Grażyna Spałek- Piekary Śląskie, Polska 72
Solga Andrzej Grażyna Spałek- Piekary Śląskie, Polska 66
Titova Darya – Minsk, Białoruś 18
Tomkiewicz Andrzej – Zabrze, Polska 39
Tomkiewicz Andrzej – Zabrze, Polska 5
Tretjakova Anastasiya – Velikiy Novgorod, Rosja 28
Tütüncü Ali – Lohne, Niemcy 26
Tymchuk Olga – Moscow, Rosja 43
Tymchuk Olga – Moscow, Rosja 40
Ushakova Irina – Odincovo, Rosja 36
Vasilyeva Irina – Moscow, Rosja 47
Volobueva Ksenia – Saint-Petersburg, Rosja 70
Volobueva Ksenia – Saint-Petersburg, Rosja 76
Warno Aleksandra – Konin, Polska 74
Wiącek Anna – Michałowice, Polska 50
Własny Jakub – Uniejów, Polska 17
Wojewódka Karolina – Środa Śląska, Polska 57

Wystawa międzynarodowa – CACIB

http://lodzdogshows.pl/plany/2016_Lodz_CACIB_plan.pdf

http://lodzdogshows.pl/plany/2016_Lodz_CACIB_wykaz.pdf

mapka niedziela NOWA

We have a pleasure to invite Dobermanns & Pinschers breeders, owners and fans on:
National Dobermann & Pinscher Show “Dobermann Star”  with „big” CAC – 14.05.2016 in Łódź organized by Dobermann&Pinscher Club
and
International Dog Show, 15.05.2016 in Łódź organized by Polish Kennel Club branch Łódź.

Place of shows: Stadion KS START – Łódź, street Św.Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58

There will be a chance to get 2 „big” CAC (CAJC) and one CACIB on Sunday.
It gives you an opportunity to get two certificates for title Champion / Junior Champion of Poland in one weekend.

We are very pleased to announce that on the “Dobermann Star“ 14.05.2016 Dobermanns brown and black will be evaluated separately with ability to obtain the CAC/CAJC !!!

Judges:
>>> National Show Dobermann & Pinscher Club “Dobermann Star” 14.05.2016 <<<
* Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
Dobermanns
** Danilo Furlani (CH)
Miniature Pinscher & German Pinscher

>>> International Dog Show 15.05.2016 <<<
* Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
Miniature Pinscher & German Pinscher
** Danilo Furlani (CH)
Dobermanns

Registration on both shows: www.wystawy.net

formularz_wystawyNET

Deadline of entries: 01.05.2016 !!!

!!! Entry fees on National Show Dobermann&Pinscher Club!!!
- for every dog: 35 EUR
- minor puppy, puppy and veterans: 20 EUR
- Best Couple and Best Breeders Group: 15 EUR
Payment only in EURO at show (If the dog will not be showed at exhibition, entry fees also applies) !!!

Due to the fact that the doberman is not only beautiful and full of elegance dog, we have plans to organize a show training – defense. Helper will be Zhuravkov Alex !!!
Registration to 01.05.2016: info@dobermannstar.pl

We also invite into sponsoring awards, financial support or other form of sponsorship of our show.

!!! Entry fees on CACIB Show !!!
- for the first dog (with Catalogue) 50 EUR
- for every additional dog (without Catalogue) 50 EUR
- minor puppy, puppy and veteran class 30 EUR
- Best Couple, Best Breeders Group 20 EUR
- Junior Handling 20 EUR/day
ATTENTION ! Paid after 01.05.2016 and at the show 60 EUR for every dog.

Payment can be done by bank transfer on bank account :
IBAN: PL 67 12403073 1978 0010 5723 7759
SWIFT: PKOPPLPW
Bank address: Bank Pekao SA – Centrala, ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
The banking fee must pay owner of the dog !!!

Is possible also payment by card in system wystawy.net

Honorary Patron - Voivod of Łódź Zbigniew Rau

logo wojewody

Sponsors:

F.H.P CORNEX: http://www.facebook.com/fhpcornex1/?fref=ts

cornex

hodowla / kennel de Terra Mirabili: http://www.facebook.com/joanna.kusmierek.1?fref=ts

Lichnerowicz kennel FCI: www.facebook.com/Psiarnia-Marty-Lichnerowicz-Kennel-FCI-248214132233352/?fref=ts

hodowla / kennel Z Zadziornego Gangu: www.pinczer.net.pl

Zoo Serwis Wyłączny Dystrybutor ROGZ: http://telezoo.pl

rogz logo

Kennel Mamba Alexandria FCI owner of stud dog Liubavo DAYLIGHT

www.pinczer.ludwiczak.net

alexandriafci

Royal Trend: www.royaltrend.pl

Royal Trend

 

Hodowla / kennel Bombastichansa : http://bombastichansa.ru

banner bombastichsansa

WNSiP „Professional”: www.facebook.com/WNSiP-Professional-1072509496128522 ; www.wnsipprofessional.pl

professional logo

FotoJovi Jowita Wasilewska: www.facebook.com/fotojovi

Jowita fotografia

Casarius - http://casarius.pl ; www.facebook.com/CasariusKennel/?fref=nf

casarius

Planet Pet Society - www.planetpet.pl ; www.facebook.com/PlanetPetSocietyPolska/?fref=ts )

logo Planet Pet

hodowla / kennel Z Zadziornego Gangu - www.pinczer.net.pl

hodowla / kennel Bemus - www.bemus.pl

Delikan - www.delikanpolska.pl ; www.facebook.com/delikanpolskapl-626170354156357/?ref=hl )

Delikan

Canifel - http://sklep.canifel.pl ; www.facebook.com/CanifelPl )

adresówki MF26BROWN adresówki MF48

Dr.Clauder’s Polska www.drclauders.pl

logo_drclauders

Mrs. Ewa Rembiejewska

 White Fox www.whitefoxpets.pl ; www.facebook.pl/whitefoxpets

banner_white fox

Dolina Noteci - www.dolina-noteci.pl

Dolina Noteci_LOGO_bez_podpisu_tlo

Hotel Domowy Dla Psów - www.facebook.com/DomowyHotelDlaPsow/timeline?hc_location=ufi ; http://hotelikdlapsa.pl

Laboratorium DermaPharm - www.dermapharm.com.pl

logo_laboratorium dermapharm

Cup for winner in the competition „The Best Head” – Dobermann
from kennel: McKennah (FCI)
http://www.mckennah.co.uk/

McKennel
Thank you very much !!!