Wyniki wystawy 2016

Krajowa Wystawa Klubu Dobermana i Pinczera / National Show of Dobermann&Pinscher Club 14.05.2016

Pokaz obrony / Show defense
Sędzia / Judge: Stanisław Pasek (PL)
Pozorant / Helper: Zhuravkov Alex
1. CASA DI FERA ASTERIA
2. Barbados vom Westwall
3. Teraline Neithard
4. PRIDE OF RUSSIA Taras
Sant Kreal Jarovit
Yanga Vital Screen
DONNEHAUS HAIKONA

Konkurencja: „Praca i Piękno” / Competition: “Work&Beauty”
1. CASA DI FERA ASTERIA właściciel/owner: Olga Aleshina, Petrakova Ekaterina (RUS)
2. Teraline Neithard właściciel/owner: Olga Novikova (RUS)
3. PRIDE OF RUSSIA Taras właściciel/owner: Natalia Lifanova (RUS)
4. Barbados vom Westwall właściciel/owner: Yury Podburtny (RUS)
Sant Kreal Jarovit właściciel/owner: Anastasiya Tretjakova (RUS)
Yanga Vital Screen właściciel/owner: Alena Abramovich (BLR)
DONNEHAUS HAIKONA właściciel/owner: Tatiana Chistilina (RUS)

Najlepsza Para / Best Couple
1.ROYAL-REZON Vis Absoluta x AL-PARI z Negraland (FCI)
2. FELIX FELICIS Allegro x PAULA ABDUL Elite House (FCI)

!!! GRATULUJEMY / CONGRATULATIONS !!!

Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel (D)

Doberman (brązowy podpalany) / Dobermann (Brown and Tan)

Psy / Dogs

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Irinland Faithful Heart (Queenstone Betelges – Sant Kreal Fora) – wo.1 / vp.1

Klasa pośrednia / Intermediate Class
ZLATOZAR IZ KNIAZHESTVA POLOTSKOGO (OSCAR Z PADOKU – ERMILA IZ KNIAZHESTVA POLOTSKOGO) – CWC / CAC (Naj.głowa / Best head)

Klasa otwarta / Open Class
Kotovskiy iz Zoosfery (Santiago iz Zoosfery – Shtuchka esche ta iz Zoosfery) – CWC / CAC (Naj.brązowy pies / Best brown dog)
DAEMON von der Leibgarde (BOSZ vom Burghof – ZARINA von den Bollenruthen) – dostateczna / sufficient

Klasa championów / Champion Class
PRIDE OF RUSSIA Taras(PRIDE OF RUSSIA Sidor – TERALINE Impreza) – CWC / CAC
FELIX FELICIS Allegro (Yacheero’s Pando Pandero – Holly od Dvou Lvu) – dosk.2 / ex.2

Suki / Bitches

Klasa młodzieży / Junior Class
Luvly Jubly Wot a Thriller (Pride of Russia Altay – Firenze Wot a Thriller) – Zw.Mł. / CAJC

Klasa pośrednia / Intermediate Class
Jackie Brown de Grande Vinko (ULISSE DEL TIBUR – BOZENA DE GRANDE VINKO) – CWC / CAC

Klasa otwarta / Open Class
Smart Wood Hills Pandora (Stinger v. Haus Erfullungen Vunschen – Smart Wood Hills Hamina) – CWC / CAC
GRETA de Terra Mirabili (Santa Julf RUSSIAN BOY – CASSIDY de Terra Mirabili) – bdb.2 / vg.2

Klasa championów / Champion Class
BARBARINA vom Westwall (ALE ALAMO’S DEL CITONE – STELLA vom Kungbach) – CWC / CAC (Najlepsza brązowa suka / Best brown bitch)
PRIDE OF RUSSIA Kalina (Punsh iz DOMA DOMENI – PRIDE OF RUSSIA One More) – dosk.2 / ex.2
Iliana Wot a Thriller (Destiny Phoenix Highway to Hell – Firenze Wot a Thriller) – dosk.3 / ex.3
DONNEHAUS HAIKONA (Donnehaus Xaran – Filimamont Gulnar Donnehouse) – bdb.4 / vg.4

Doberman (czarny podpalany) / Dobermann (Black and Tan)

Psy / Dogs

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
FILIMAMONT EXTRA-TERRESTRIAL (Bentley z Padoku – May-B) – Naj.młodsze szczenię / Best minor puppy
Zingaro Zito Akagera (Harlequin Gumby – Reyva Rida Akagera) – obiecująca 2 / promissing 2

Klasa szczeniąt / Puppy Class
ARGOS Vi amicitia FCI (Eria Pro VOLTER – ALWERA Laguna Vita) – Naj.szczenię / Best puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
SEBASTIAN IZ ZOOSFERY (Gangster Dandias de La Villa Valiano – Holliwood Story iz Zoosfery) – Zw.Mł., Naj.junior, Zwycięzca rasy, BIS Junior, BIS / CAJC, Best junior, BOB, BIS Junior, BIS
Sant Kreal Uno (Gangster -Dandias De La Villa Valiano – Sant Kreal Diadema) – dosk.2 / ex.2
Faruda Speranto Eldor Edelweis (Pride of Russia Sidor – Faruda Speranto Opium Ombra) – dosk.3 / ex.3

Klasa pośrednia / Intermediate Class
SANT KREAL NORD (Pride of Russia Sidor – Sant Kreal Yunona) – CWC / CAC
KAIROS de Grande Vinko (OKSAMIT de Grande Vinko – ALASTRIONA de Grande Vinko) – bdb.2 / vg.2

Klasa otwarta / Open Class
Teraline Neithard (Kenai-Baghera – Teraline Montera) – CWC / CAC
WRANGLER Miratio (Tahi-Reme ZEBULON – HANNIA HAPPY Miratio) – bdb.2 / vg.2

Klasa użytkowa / Working Class
HARLEY vom Elbauetal (WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO – QUIRINA DE GRANDE VINKO) – CWC, Naj.dorosły pies / CAC, Best adult dog (Naj.czarny pies, Naj.niekopiowany doberman, Najlepszy Pies Użytkowy/ Best black dog, Best uncropped Dobermann, Best working dog)
Sant Kreal Jarovit (Pride of Russia Sidor – Sant Kreal Citadel) – dosk.2 / ex.2
ROYAL-REZON Vis Absoluta (Grand Mollis ARMANI – PETRA-PERLA Vis Absoluta) – dosk.3 / ex.3
Pride of Russia TRUVOR (Pride of Russia SIDOR – Teraline Impreza) – dosk.4 / ex.4

Klasa championów / Champion Class
Santiago iz Zoosfery (Maxim di Altobello – Tais Afinskaya iz Zoosfery) – CWC / CAC
FILIMAMONT DRAGON BITE (TERALINE HEARTLAND – MAY-B) – dosk.2 / ex.2
Barbados vom Westwall (Ale’ Alamos del Citone – Stella vom Klingbach) – dosk.3 / ex.3

Suki / Bitches

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
FILIMAMONT ESTERA ENCHANTRESS (Bentley z Padoku – May-B) – wo.1 / vp.1
ZOFFI ZORAYA AKAGERA (HARLEQUIN GUMBY – REYVA RIDA AKAGERA) – ob.2 / p.2

Klasa szczeniąt / Puppy Class
KATHE KRUSE vom Elbauetal (PRIDE OF RUSSIA ALTAY – QUIRINA DE GRANDE VINKO) – wo.1 / vp.1

Klasa młodzieży / Junior Class
Yanga Vital Screen (Oscar z Padoku – Absolute Winer Oregon Rival’s) – Zw.Mł. / CAJC
SALTIGA IZ ZOOSFERY (Gangster Dandias de La Villa Valiano – Holliwood Story iz Zoosfery) – dosk.2 / ex.2
NINELL NERO IZUMI (PRIDE OF RUSSIA SIDOR – EKSKALIBUR NOEMI FOR NINELL NERO) – bdb.3 / vg.3

Klasa pośrednia / Intermediate Class
PAULA ABDUL Elite House (FCI) (KANYE Elite House – IVETTE IVY Elite House) – CWC / CAC
JANIS JOPLIN vom Elbauetal (WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO – QUIRINA DE GRANDE VINKO) – dosk.2 / ex.2
Rensdorff Liberty (Stinger vom Haus Erfullungen Vunschen – Filimamont Barbarella) – nb./absent

Klasa otwarta / Open Class
MICHELE MERCIER IZ ZOOSFERY (BLACKJACK BLUFFER VON JAHRESTAL – SEVILIA IZ ZOOSFERY) – CWC, Naj.dorosła suka, Zwycięzca płci przeciwnej / CAC, Best adult bitch, BOS (Naj.czarna suka / Best black bitch)
BELI Laguna Vita (FCI) (Santa Julf Russian Boy – Mireille Miratio) – bdb / vg (po za konkurencją / out of
competition
ASAMI Gokudo (MAXIMO Miratio – WIRGINIA Miratio) – nb./absent
Inessa Armand iz Zoosfery (Toscano del Diamante Nero – Greta Garbo iz Zoosfery) – nb./absent

Klasa użytkowa / Working Class
AL-PARI z Negraland (FCI) (ROYAL-REZON vis Absoluta – AMIRA-ABLA Błękitny Kanion) – CWC / CAC
CASA DI FERA ASTERIA (ALE`ALAMOS DEL CITONE – FERRONA IZ VELIKOGO KNYAZHESTVA) – dosk.2 / ex.2

Klasa championów / Champion Class
Hollywood Story iz Zoosfery (Oksamit de Grande Vinko – Eva Lotta iz Zoosfery) – CWC / CAC

Klasa weteranów / Veteran Class
VIVIENNE Miratio (Tahi-Reme LUCIFER – KERRIEN Miratio) – Naj.weteran, BIS weteran / Best veteran, BIS veteran

Sędzia/Judge: Danilo Furlani (CH)

Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher

Psy / Dogs

Klasa szczeniąt / Puppy Class
DOLAR Me Stado (BATTERFLAY LAND FLASH ROYAL – DOBRA DUSE VIA BOHEMICA) – Naj.szczeniąt / Best puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
GRAND GANGSTER Via Bohemica (EXCELSIOR V. Nobel Line – ENERGIE Via Bohemica) – Zw.Mł./CAJC

Klasa otwarta / Open Class
Gemmae Ratlerrimus (FCI) INSOLITO (Solo Vision GELIOS – CENTURY FOX) – CWC / CAC
Gemmae Ratlerrimus ITALO (Solo Vision GELIOS – CENTURY FOX) – bdb.2 / vg.2

Klasa championów / Champion Class
Gemmae Ratlerrimus Hector (Joker Show YANTARNIY BEREG – Gemmae Ratlerrimus GINGER GLORIA) – CWC, Naj. dorosły pies, Zw.rasy / CAC, Best adult dog, BOB

Suki / Bitches

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
APHRODITE DEAM AMORIS Divina Daemonia FCI (Gemmae Ratlerrimus ITALO – QUEEN OF THE DARK Avendesora Poland FCI) –  Naj.młodszych szczeniąt / Best minor puppy
Gamilton Brave Absolute Beauty for Dura Lex Polonia (Zilber Vasserfal Euro-Chic – American Dream vom Ditrikh) –  wo.2 / vp.2

Klasa młodzieży / Junior Class
PREMIERA DEL AILEND (ZILBER Vasserfal Euro-Chic – PRIMA GRATSIYA Del Ailend) – Zw.Mł., Naj.junior, Zwycięzca płci  przeciwnej / CAJC, Best junior, BOS
DORINA Topaz Złocisty (Xundi Grotius – Flori Topaz Złocisty) – dosk.2 / ex.2
GRETA Silesian Canis Minor (BATTERFLAY LAND FLASH ROYAL – BIANKA Pin Min) – dosk.3 / ex.3
NELA RIKA Gedanensis (TOBI spod Katedry – ANTONIA AISHA Gedanensis) – nb. / absent

Klasa pośrednia / Intermediate Class
60 BELINDA CARLISLE Me Stado ( FCI) (CONAN MAC LIA Via Bohemica – DOBRA DUSE Via Bohemica) – CWC / CAC

Klasa otwarta / Open Class
DRAGOMIRA iz KNIAZHESTVA POLOTSKOGO (SOLO VISION GELIOS – BLESTYASCHEE SOLNYSHKO iz KNIAZHESTVA POLOTSKOGO) – CWC, Naj.dorosła suka / CAC, Best adult bitch

Klasa championów / Champion Class
CENTURY FOX (Soritas Jim Jump For Joy – Joker Show Jagodka Moya) – nb. / absent

Sędzia/Judge: Danilo Furlani (CH)

Pinczer średni / German Pinscher

Psy / Dogs

Klasa młodzieży / Junior Class
LA’RS Star of Elune (FLY’ZEN Star of Elune – GALLA Star of Elune) – Zw.Mł., Naj.junior, Zwycięzca płci przeciwnej, BIS Junior 2 / CAJC, Best junior, BOS, BIS Junior 2 (Naj.czarny pies / Best black dog)
ORION Kalong (FABI Granda Wesołków – QUANTANAMERA Black Bohemia) – bdb.2 / vg.2
LA’SCHIFFRE STAR OF ELUNE (FLY’ZEN STAR OF ELUNE – GALLA STAR OF ELUNE – bdb.3 / vg.3

Klasa otwarta / Open Class 
FLY’ZEN Star of Elune, rude (Ceriinan QUEIRO – Xitamiz XPENZIVE GEM) – dosk.1 / ex.1

Klasa championów / Champion Class
FLY’FENIX Star of Elune (Ceriinan QUIERO – Xitamiz XPENZIVE GEM) – CWC, Naj.dorosły pies / CAC, best adult dog
Daveren’s ORKAN FOR CASARIUS (Lila Enebys CISCO KID – Daveren’s ONLY YOU) – dosk.2 / ex.2

Klasa weteranów / Veteran Class
YORK YUE WAN Igniculus (AMBIT Sudomir – FRAJDA PINK Parysada) – Naj.weteran, BIS weteranów 2 / Best veteran, BIS veteran 2

Suki / Bitches

Klasa młodzieży / Junior Class
Sanny Monkey Iris Wonder Flower (Dogiwogin Time Out – Izherstay Sandra) – Zw.Mł. / CAJC (Naj.ruch, Naj.czarna suka / Best black bitch, Best movement)

Klasa pośrednia / Intermediate Class
CALVAXAR ATHENA DU WOT A THRILLER (ARITAUR GUNGA DIN IN CALVAXAR – FLY’CA STAR OF ELUNE VIA ARITAUR) – CWC,  Naj.dorosła suka, Zw.rasy, BIS 2 / CAC, Best adult bitch, BOB, BIS 2 (Naj.ruda suka / Best red bitch)
Melody of my soul King Black (Fly´Zen Star of Elune – Fantastic Melody vom Awarenring) – dosk.2 / ex.2
JAZZPER Star of Elune (Lilla Eneby’s YUM’YAZZ – Xitamiz EXPENZIVE GEM) – dosk.3 / ex.3

Klasa otwarta / Open Class
BYSTRA Funny Gang (AMBIT Mafia Lalek – FURIA Herbu Godziemba) – bdb.1 / vg.1

Klasa championów / Champion Class
Gessy-Gemma von der Süd-Heide (Paul vom Unteren Niederrhein – Danja von der Süd-Heide) – CWC / CAC
Izherstay Sandra (Tim Spirit Disaronno – Tim Spirit Bogema Bis) – dosk.2 / ex.2

!!! GRATULUJEMY / CONGRATULATIONS !!!

>>> Wystawa międzynarodowa / International Show 15.05.2016 <<<

Sędzia/Judge: Danilo Furlani (CH)

Doberman / Dobermann

Psy / Dogs

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
Zingaro Zito Akagera (Harlequin Gumby – Reyva Rida Akagera) – Naj.młodsze szczenię / Best minor puppy

Klasa szczeniąt / Puppy Class
ARGOS Vi amicitia FCI (Eria Pro VOLTER – ALWERA Laguna Vita) – wo.1 / vp.1

Klasa młodzieży / Junior Class
SEBASTIAN IZ ZOOSFERY (Gangster Dandias de La Villa Valiano – Holliwood Story iz Zoosfery)- Zw.Mł., Naj.junior, Zwycięzca płci przeciwnej / CAJC, Best junior, BOS
Faruda Speranto Eldor Edelweis (Pride of Russia Sidor – Faruda Speranto Opium Ombra) – dosk.2 / ex.2
Sant Kreal Uno (Gangster -Dandias De La Villa Valiano – Sant Kreal Diadema) – dosk.3 / ex.3

Klasa pośrednia / Intermediate Class
ZLATOZAR IZ KNIAZHESTVA POLOTSKOGO (OSCAR Z PADOKU – ERMILA IZ KNIAZHESTVA POLOTSKOGO) – CWC / CAC
SANT KREAL NORD (Pride of Russia Sidor – Sant Kreal Yunona) – dosk.2 / ex.2
KAIROS de Grande Vinko (OKSAMIT de Grande Vinko – ALASTRIONA de Grande Vinko) – dosk.3 / ex.3
SVIATOPOLK IZ KNIAZHESTVA POLOTSKOGO – dosk.4 / ex.4

Klasa otwarta / Open Class
Teraline Neithard (Kenai-Baghera – Teraline Montera) – CWC / CAC
Kotovskiy iz Zoosfery (Santiago iz Zoosfery – Shtuchka esche ta iz Zoosfery) – dosk.2 / ex.2
WRANGLER Miratio (Tahi-Reme ZEBULON – HANNIA HAPPY Miratio) – dosk.3 /ex.3

Klasa użytkowa / Working Class
HARLEY vom Elbauetal (WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO – QUIRINA DE GRANDE VINKO) – CWC / CAC
PRIDE OF RUSSIA Taras (PRIDE OF RUSSIA Sidor – TERALINE Impreza) – dosk.2 / ex.2
Sant Kreal Jarovit (Pride of Russia Sidor – Sant Kreal Citadel) – dosk.3 / ex.3
Pride of Russia TRUVOR (Pride of Russia SIDOR – Teraline Impreza) – nb. / absent
ROYAL-REZON Vis Absoluta (Grand Mollis ARMANI – PETRA-PERLA Vis Absoluta) – nb. / absent

Klasa championów / Champion Class
Santiago iz Zoosfery (Maxim di Altobello – Tais Afinskaya iz Zoosfery) – CWC, CACIB, Naj.dorosły pies / CWC, CACIB, Best adult dog
FILIMAMONT DRAGON BITE (TERALINE HEARTLAND – MAY-B) – dosk.2, Res.CACIB / ex.2, Res.CACIB
Barbados vom Westwall (Ale’ Alamos del Citone – Stella vom Klingbach) – dosk.3 / ex.3
FELIX FELICIS Allegro (Yacheero’s Pando Pandero – Holly od Dvou Lvu) – dosk.4 / ex.4

Suki / Bitches

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
ZOFFI ZORAYA AKAGERA (HARLEQUIN GUMBY – REYVA RIDA AKAGERA) – wo.1 / vp.1

Klasa szczeniąt / Puppy Class
KATHE KRUSE vom Elbauetal (PRIDE OF RUSSIA ALTAY – QUIRINA DE GRANDE VINKO) – Naj.szczenię / Best puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
SALTIGA IZ ZOOSFERY (Gangster Dandias de La Villa Valiano – Holliwood Story iz Zoosfery) – Zw.Mł. / CAJC
Luvly Jubly Wot a Thriller (Pride of Russia Altay – Firenze Wot a Thriller) – dosk.2 / ex.2
NINELL NERO IZUMI (PRIDE OF RUSSIA SIDOR – EKSKALIBUR NOEMI FOR NINELL NERO) – dosk.3 / ex.3
Yanga Vital Screen (Oscar z Padoku – Absolute Winer Oregon Rival’s) – dosk.4 / ex.4
BELLA Premium de Lux – dosk./ex.

Klasa pośrednia / Intermediate Class
JANIS JOPLIN vom Elbauetal (WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO – QUIRINA DE GRANDE VINKO) – CWC / CAC
PAULA ABDUL Elite House (FCI) (KANYE Elite House – IVETTE IVY Elite House) – dosk.2 / ex.2
Jackie Brown de Grande Vinko (ULISSE DEL TIBUR – BOZENA DE GRANDE VINKO) – dosk.3 / ex.3
BELLA MIA Miratio (FCI) – bdb.4 / vg.4
Rensdorff Liberty (Stinger vom Haus Erfullungen Vunschen – Filimamont Barbarella) – nb./absent

Klasa otwarta / Open Class
MICHELE MERCIER IZ ZOOSFERY (BLACKJACK BLUFFER VON JAHRESTAL – SEVILIA IZ ZOOSFERY) – CWC, Res.CACIB / CAC, Res.CACIB
Smart Wood Hills Pandora (Stinger v. Haus Erfullungen Vunschen – Smart Wood Hills Hamina) – dosk.2 / ex.2
BELI Laguna Vita (FCI) (Santa Julf Russian Boy – Mireille Miratio) – dosk.3 / ex.3
ASAMI Gokudo (MAXIMO Miratio – WIRGINIA Miratio) – nb./absent
Inessa Armand iz Zoosfery (Toscano del Diamante Nero – Greta Garbo iz Zoosfery) – nb./absent

Klasa użytkowa / Working Class
Modalita Orientali VITA (MYTHOS del Rio Bianco & Modus Ost LEONIDA ) – CWC / CAC
CASA DI FERA ASTERIA (ALE`ALAMOS DEL CITONE – FERRONA IZ VELIKOGO KNYAZHESTVA) – dosk.2 / ex.2
AL-PARI z Negraland (FCI) (ROYAL-REZON vis Absoluta – AMIRA-ABLA Błękitny Kanion) – dosk.3 / ex.3

Klasa championów / Champion Class
PRIDE OF RUSSIA Kalina (Punsh iz DOMA DOMENI – PRIDE OF RUSSIA One More) – CWC, CACIB, Naj.dorosła suka, Zw.rasy / CAC, CACIB, Best adult bitch, BOB
DONNEHAUS HAIKONA (Donnehaus Xaran – Filimamont Gulnar Donnehouse) – dosk.2 / ex.2
BARBARINA vom Westwall (ALE ALAMO’S DEL CITONE – STELLA vom Kungbach) – dosk.3 / ex.3
Iliana Wot a Thriller (Destiny Phoenix Highway to Hell – Firenze Wot a Thriller) – dosk.4 / ex.4
Hollywood Story iz Zoosfery (Oksamit de Grande Vinko – Eva Lotta iz Zoosfery) – dosk./ex.

Klasa weteranów / Veteran Class
VIVIENNE Miratio (Tahi-Reme LUCIFER – KERRIEN Miratio) – nb / absent

Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel (D)

Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher

Psy / Dogs

Klasa szczeniąt / Puppy Class
URSUS ROJBER (FCI) – wo.1, Naj.szczenię / vp.1, Best puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
GRAND GANGSTER Via Bohemica (EXCELSIOR V. Nobel Line – ENERGIE Via Bohemica) – bdb.1 / vg.1

Klasa otwarta / Open Class
Gemmae Ratlerrimus (FCI) INSOLITO (Solo Vision GELIOS – CENTURY FOX) – CWC, CACIB, Naj.dorosły pies, Zwycięzca płci przeciwnej / CAC, CACIB, Best adult dog, BOS
Gemmae Ratlerrimus ITALO (Solo Vision GELIOS – CENTURY FOX) – bdb.2 / vg.2

Klasa championów / Champion Class
Gemmae Ratlerrimus Hector (Joker Show YANTARNIY BEREG – Gemmae Ratlerrimus GINGER GLORIA) – CWC / CAC, Res.CACIB

Suki / Bitches

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
APHRODITE DEAM AMORIS Divina Daemonia FCI (Gemmae Ratlerrimus ITALO – QUEEN OF THE DARK Avendesora Poland FCI) – Naj.młodsze szczenię / Best minor puppy

Klasa młodzieży / Junior Class
PREMIERA DEL AILEND (ZILBER Vasserfal Euro-Chic – PRIMA GRATSIYA Del Ailend) – Zw.Mł., Naj.junior / CAJC, Best junior

Klasa pośrednia / Intermediate Class
BELINDA CARLISLE Me Stado ( FCI) (CONAN MAC LIA Via Bohemica – DOBRA DUSE Via Bohemica) – CWC / CAC
Britka z Grodu Kopernika (FCI) – bdb.2 / vg.2

Klasa otwarta / Open Class
Ten Luny Valessa Vetti – CWC, CACIB, Naj.dorosła suka, Zwycięzca rasy / CAC, CACIB, Best adult bitch, BOB
QUEEN OF THE DARK Avendesora Poland – bdb.2 / vg.2
DRAGOMIRA iz KNIAZHESTVA POLOTSKOGO (SOLO VISION GELIOS – BLESTYASCHEE SOLNYSHKO iz KNIAZHESTVA POLOTSKOGO) – bdb.3 / vg.3

Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel (D)

Pinczer średni / German Pinscher

Psy / Dogs

Klasa młodzieży / Junior Class
ORION Kalong (FABI Granda Wesołków – QUANTANAMERA Black Bohemia) – Zw.Mł., Naj.junior, Zw.rasy / CAJC, Best junior, BOB
LA’RS Star of Elune (FLY’ZEN Star of Elune – GALLA Star of Elune) – bdb.2 / vg.2

Suki / Bitches

Klasa pośrednia / Intermediate Class
CALVAXAR ATHENA DU WOT A THRILLER (ARITAUR GUNGA DIN IN CALVAXAR – FLY’CA STAR OF ELUNE VIA ARITAUR) – CWC, CACIB, Naj.dorosła suka, Zwycięzca płci przeciwnej / CAC, CACIB, Best adult bitch, BOS
Melody of my soul King Black (Fly´Zen Star of Elune – Fantastic Melody vom Awarenring) – bdb.2 / vg.2
JAZZPER Star of Elune (Lilla Eneby’s YUM’YAZZ – Xitamiz EXPENZIVE GEM) – db. / g.

Klasa otwarta / Open Class
BYSTRA Funny Gang (AMBIT Mafia Lalek – FURIA Herbu Godziemba) – db. / g.

Klasa championów / Champion Class
Gessy-Gemma von der Süd-Heide (Paul vom Unteren Niederrhein – Danja von der Süd-Heide) – CWC / CAC
LEGENDORF FORTUNA FELISITI – dosk.2 / ex.2

!!! GRATULUJEMY / CONGRATULATIONS !!!