Wyniki z wystaw 2016 rok

Gdynia wystawa krajowa 10.01.2016

Doberman – sędzia: Aleksandra Tarczyńska-Mizak

Psy
klasa otwarta
AIR FORCE ONE Dobernati FCI – CAC, Naj.dorosły pies, Zw.rasy
ARES Todo En Uno – nieobecny

Suki
klasa pośrednia
JURATA Tirana – CWC, Naj.dorosła suka, Zw.płci przeciwnej
klasa otwarta
AMANDA Todo En Uno – nieobecna
Tahi-Reme JET – nieobecna

Pinczer miniaturowy – sędzia: Aleksandra Tarczyńska-Mizak

Psy
klasa szczeniąt
HUNTER PRIDE Of Transylvanian Legend – Naj.szczenię w rasie
klasa młodzieży
GRAND GANGSTER Via Bohemica – Zw.Mł., Zw.płci przeciwnej
NEW ROCKY Gedanesis – dosk.2
klasa otwarta
WIRUS spod Katedry FCI – CWC, Naj.dorosły pies
klasa championów
SPLENDOR spod Katedry FCI – nieobecny

Suki
klasa młodzieży
LUNA Pilawa – Zw.Mł, Naj.junior, Zw.rasy
AIVA KRONOS GOLD – dosk.2
NIKA RILLA Gedanesis – dosk.3
klasa pośrednia
NEGRA Pocahontas – CWC, Naj.dorosła suka
klasa otwarta
HERA Pilawa – CWC

Nowy Dwór Mazowiecki, Wystawa Klubowa Sznaucerów, Pinczerów, Dobermanów i Czarnych Terierów, 09.04.2016

Doberman – sędzia: Yuri Gergel (Ukraina)

Psy

Klasa młodszych szczeniąt:
ZINGARO ZITO Akagera – wo.1

Klasa młodzieży:
ASTON Baltic Residence – Mł.Zw.Klubu
BERINGOFF v. Haus Zaria – dosk.2

Klasa pośrednia:
SVIATOPOLK iz Kniazhestva Polotskogo – CWC
KAIROS de Grande Vinko – dosk.2

Klasa otwarta:
AMAZING AVATAR Robostus – CWC
ACON ARROW Robostus – nieobecny

Klasa championów:
Dura Lex Polonia HUSSARO AQUILAE ALA – CWC, Zw.Klubu, Zw.płci przeciwnej
Dura Lex Polonia GAUDI – dosk.2

Klasa weteranów:
Yacheero’s PANDO PANDERO – Naj.weteran, Najpiękniejszy Weteran Wystawy lokata 3

Suki

Klasa młodszych szczeniąt:
Tira Vento LADY BECHEROVKA – Naj.młodsze szczenię

Klasa młodzieży:
VIKTORIA di Prisconte – Mł.Zw.Klubu, Naj.junior
BELLA Premium de Lux – dosk.2

Klasa pośrednia:
JENNY Tirana – CWC
Tira Vento WHISKY – bdb.2

Klasa otwarta:
Sant Kreal ZIMNYAYA ZAGADKA – CWC
ADELHEID ARI Robostus – dosk.2
Tira Vento TRINITY – dosk.3

Klasa użytkowa:
Modalita Orientali VITA – CWC

Klasa championów:
Dura Lex Polonia JULIA – CWC, Zw.Klubu, Zw.Rasy
Paradiz Ronado SARINA – dosk.2

Najlepsza Grupa Hodowlana Dobermanów – Dura Lex Polonia
Najlepsza Para Dobermanów – Dura Lex Polonia HUSSARO AQUILAE ALA & Dura Lex Polonia JULIA

Pinczer miniaturowy – sędzia: Yuri Gergel (Ukraina)

Psy

Klasa młodszych szczeniąt:
DOLAR Me Stado – Naj.młodsze szczenię
ARES DEUM BELLI Divina Daemonia – wo.2

Klasa młodzieży:
Nero Luce BACK IN THE USSR – Mł.Zw.Klubu, Naj.junior
GRAND GANGSTER Via Bohemica – dosk.2
DA VINCI z Klanu Łobuzów – dosk.3

Klasa championów:
ELMER Pilawa – CWC, Zw.Klubu, Zw.płci przeciwnej
JUMBO von Masterhof – db.

Suki

Klasa młodszych szczeniąt:
APHRODITE DEAM AMORIS Divina Daemonia – wo.1

Klasa szczeniąt:
PASJA Pilawa – Naj.szczenię

Klasa młodzieży:
LUNA Pilawa – Mł.Zw.Klubu

Klasa pośrednia:
KALLA von Masterhof – CWC
BONEY M Me Stado – dosk.2

Klasa otwarta:
QUEEN OF THE DARK Avendesora Poland (FCI) – CWC
DAGNA DARINKA Pilawa – bdb.3
NEGRA Pocahontas – nieobecna

Klasa championów:
ALFA Me Stado – CWC, Zw.Klubu, Zw.Rasy
MELISSA Pocahontas – dosk.2

Pinczer średni – sędzia: Yuri Gergel (Ukraina)

Psy

Klasa młodzieży:
LA’SCHIFFRE Star of Elune – Mł.Zw.Klubu, Naj.junior, Zw.Rasy
ORION Kalong – bdb.2

Klasa pośrednia:
BARON Funny Gang – CWC

Klasa championów:
JACKSON Kalong – CWC, Zw.Klubu

Klasa weteranów:
FABI Granda Wesołków – Naj.weteran

Suki

Klasa młodzieży:
ODA Kalong – Mł.Zw.Klubu

Klasa pośrednia:
JAZZPER Star of Elune – CWC

Klasa otwarta:
GARDA Kalong – CWC, Zw.Klubu

Klasa championów:
GESSY-GEMMA von der Sud-Heide – CWC
TAJGA Calcaneus – dosk.2

Legionowo, krajowa wystawa, 10.04.2016

Doberman – sędzia: Tomasz Borkowski

Psy

Klasa młodzieży:
ASTON Baltic Resindece – Zw.Mł., Naj.junior, Zw.płci przeciwnej
BERINGOF v. Haus Zaria – nieobecny

Suki

Klasa młodzieży:
BELLA Premium de Lux – Zw.Mł.

Klasa pośrednia:
VIKTORIA di Prisconte – CWC, Naj.dorosła suka, Zw.Rasy
Tira Vento WHISKY – dosk.2

Klasa otwarta:
Tira Vento ALABAMA – CWC
Sant Kreal ZIMNYAYA ZAGADKA – nieobecna

Klasa championów:
Tira Vento TRINITY – CWC

Pinczer miniaturowy – sędzia: Tomasz Borkowski

Psy

Klasa młodzieży:
DA VINCI z Klanu Łobuzów – Zw.Mł., Zw.płci przeciwnej
GRAND GANGSTER Via Bohemica – dosk.2

Suki

Klasa pośrednia:
KALLA von Masterhof – CWC, Naj.dorosła suka, Zw.Rasy
IGA Pilawa – dosk.2

Pinczer średni – sędzia: Tomasz Borkowski

Psy

Klasa pośrednia:
BARON Funny Gang – CWC, Naj.dorosły pies, Zw.płci przeciwnej

Suki

Klasa pośrednia:
JAZZPER Star of Elune – CWC, Naj.dorosła suka, Zw.Rasy