Wystawy

Wyniki z wystaw 2015 rok

Wyniki z wystaw 2016 rok

Wystawy 2017

IDC – Międzynarodowy Klub Dobermana:

IDC World Champioship 2017 („praca”) 20-21 maj, Castano Primo / Włochy

IDC World Champioship Show 2017 > 08-10 wrzesień, Węgry

ISPU - Międzynarodowy Klub Sznaucera i Pinczera:

ISPU World Championship 2017 („praca”) > 26-29 październik w Horni Briza / Czechy ; http://ispuwm2017.cz

ISPU Show 2017 > 27-28.05.2017 Moskwa (Rosja)
Sędziowie: Hans Schneider (DE), Carlos Salas, Alfonso Thovar y del Solar, Carmen Gil Polo (ES),
Révaz Khomasuridze (RUS)

!!! Plenum ZG ZKwP podjęło uchwałę, że od 1 stycznia 2016 r. nie będą przyjmowane na wystawy psy urodzone w Polsce po 1 stycznia 2012 r z kopiowanymi uszami i/lub ogonami !!!

IDC – Międzynarodowy Klub Dobermana odbędzie się w 2018 r. na Słowacji wystawa, „praca” w Holandii.

ISPU – Międzynarodowy Klub Sznaucera i Pinczera
w 2018 odbędzie się w Polsce – więcej w zakładce ISPU 12.10.2018, Bełchatów

Wystawy w 2017 roku

13.05 Łódź krajowa dobermanów, pinczerów krótkowłosych i sznaucerów – sędzia:
Ligita Zake (LV) – doberman, pinczer miniaturowy
Pakulska Anna – pinczer średni
14.05 Łódź międzynarodowa – sędzia: Gabriela Ridarcikova (SK)
27- 28.05, Moskwa (RUS) - Międzynarodowy Klub Sznaucera i Pinczera (ISPU) 

24.06 Kołobrzeg, międzynarodowa – Andrzej Stępiński
25.06 Przemyśl, krajowa – sędzia: Anna Pakulska
25.06 Jelenia Góra, krajowa 1,2,3,5 i 9. Grupy FCI – sędzia: Panos Demetriou (CY)
1.07 Bielsko-Biała, krajowa 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI – sędzia: Anna Rogowska
2.07 Bielsko-Biała, krajowa – sędzia: Karolina Wójcik-Wonorska
2.07 Gorzów Wlkp., krajowa 2, 3 i 9. Grupy FCI – sędzia: Magdalena Kozłowska
2.07 Gorzów Wlkp., krajowa – sędzia: Beata Klawińska
2.07 Szczytno (o/Olsztyn), krajowa – sędzia:
Maria Bruska (PL) – pinczery, sznaucery
Jadwiga Niciewicz (PL) – doberman
2.07 Szczytno (o/Olsztyn), krajowa wystawa 2, 3 i 9 Grupy FCI – sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
9.07 Warszawa-Stara Miłosna, międzynarodowa (Nominacja na Crufts 2018) – sędzia:
Georgiy Onishchenko (UA) – dobermany, pinczery
Galyna Kalinichenko (UA) – sznaucery
16.07 Piotrków Trybunalski (o/Łódź), krajowa wystawa psów myśliwskich oraz 2. Grupy FCI – sędzia:
Anna Pakulska (PL) – Pinczer małpi, Sznaucer miniaturowy
Ewa Sitkiewicz (PL) – Doberman, Sznaucer olbrzym
Tomasz Sitkiewicz (PL) – Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer średni
15.07 Nowy Targ, krajowa – sędzia: Magdalena Kozłowska, Piotr Król
16.07 Nowy Targ, krajowa – sędzia: Monika Kuriata-Okarmus, Iwona Magdziarska, Piotr Król
15.07 Gdynia, krajowa 1, 2, 3, 8 i 9. Grupy FCI – sędzia: Andrzej Szutkiewicz
16.07 Gdynia, krajowa – sędzia: Oliver Simon (HR)
23.07 Konopiska (O/Częstochowa), międzynarodowa – sędzia:
Andrzej Mania (PL) – doberman, pinczery
Maciej Lipiec (PL) – sznaucery
29.07 Będzin, krajowa – sędzia: Nenad Marić (SRB)
29.07 Chojnice, krajowa 2. Grupy FCI – sędzia: Wanda Kowalska (PL), Piotr Król (PL)
30.07 Chojnice, krajowa – sędzia: Jolanta Jabłońska (PL), Magdalena Kozłowska (PL)
5.08 Sopot, międzynarodowa – sędzia:
Viera Staviarska (SK) – doberman
Elżbieta Chwalibóg – pinczery
6.08 Sopot, międzynarodowa – sędzia:
Avi Marshak (IL) – doberman
Boris Chapiro (F) – pinczery
6.08 Nowy Sącz, krajowa
12.08 Kościelisko-Kiry (O/Zakopane), międzynarodowa – sędzia:
Alexsey Belkin (RU) – pinczery, sznaucery
Małgorzata Supronowicz (PL) – doberman
15.08 Toruń, krajowa
19.08 Białystok, krajowa 2. Grupy FCI – sędzia: Ewa Sitkiewicz
20.08 Białystok, międzynarodowa – sędzia: Małgorzata Hałas
20.08 Legnickie Pole (o/Legnica), krajowa

24.08 Kijów (UKR), międzynarodowa – sędzia:
Dobermany – Igor Semenenko (UA)
Pinczer miniaturowy – Evgeniya Tolpina (UA)
Pinczer średni – Evgeniya Tolpina (UA)
25.08 Kijów (UKR), krajowa – sędzia: Refet Hadžić (BIH)
26.08 Kijów (UKR), EUROPEJSKA – sędzia:
Dobermany czarne podpalane – Juan de Naveda (ES)
Dobermany brązowe podpalane – Karl Reisinger (AT)
Pinczer miniaturowy – Natalia Sedih (RUS)
Pinczer średni – Carmen Gil Polo (ES)

26.08 Gostynin (o/Płock), krajowa – sędzia: Maciej Lipiec
27.08 Skaryszew (o/Radom), krajowa

Wystawa IDC w 2017 r.odbędzie się na Węgrzech, „praca” we Włoszech.

2.09 Słupsk, krajowa sędzia: Jarosław Grunt, Lidia Pastuszak, Andrzej Pławiński
2.09 Chorzów, krajowa – sędzia: Tomasz Sitkiewicz
3.09 Włocławek, krajowa
10.09 Warszawa, krajowa
16.09 Drzonków (O/Zielona Góra), krajowa 1., 2., 3. i 9. Grupy FCI
16.09 Łódź krajowa dobermanów i pinczerów krótkowłosych – „duże” CWC 
17.09 Łódź, krajowa 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI
17.09 Gorzów Wlkp., krajowa
24.09 Wrocław, międzynarodowa – sędzia: Ewa Dolińska
1.10 Rybnik, krajowa
1.10 Słupsk, krajowa
8.10 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo) krajowa 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI – sędzia: Magdalena Kozłowska
8.10 Zabrze, krajowa
14.10 Jelenia Góra, krajowa 2, 3, 5, 9 i 10. Grupy FCI
15.10 Jelenia Góra, krajowa
21.10 Poznań międzynarodowa (Nominacja na Crufts 2018) – sędzia:
Sergii Slukin (UA) – Doberman
Nicola Smolić (HR) – Pinczer miniaturowy, Sznaucer miniaturowy biały + pieprz i sól, Sznaucer olbrzym
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) – Pinczer małpi, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy czarny + czarno-srebrny, Sznaucer średni
22.10 Poznań międzynarodowa (Zwycięzca Polski) – sędzia:
Anna Rogowska (PL) – Doberman
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) – Pinczer miniaturowy, Sznaucer miniaturowy biały + pieprz i sól, Sznaucer olbrzym
Nicola Smolić (HR) – Pinczer małpi, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy czarny + czarno-srebrny, Sznaucer średni
24.11 Kielce międzynarodowa – sędzia:
Ilona Ostenk-Schenk (NL) – pinczery
Susan Kealy (IRL) – doberman
25.11 Kielce międzynarodowa – sędzia:
Ilona Ostenk-Schenk (NL) – doberman
Uschi Eisner (AT) – pinczery
26.11 Kielce międzynarodowa – sędzia:
Iwona Giczela

08.11 Leipzig (DE) międzynarodowa (Zwycięstwo Niemiec)
12.11 Leipzig (DE), ŚWIATOWA

18-19.11 Zakrzów (o/Racibórz), krajowa 1,2,3,5,9 Grupy FCI
25.11 Bydgoszcz, krajowa 1, 2 i 8. Grupy FCI
2-3.12 Radom, krajowa 2., 3. 4. i 9. Grupy FCI
2-3.12 Wałbrzych, krajowa
9-10.12 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo), krajowa

Wystawy 2018 rok

3-4.02 Bydgoszcz, międzynarodowa
9-11.02 Katowice, międzynarodowa
3-4.03 Zielona Góra, międzynarodowa
7.04 Warszawa, międzynarodowa
8.04, Łódź, championów
12-13.05 Łódź, międzynarodowa
26-27.05 Rzeszów, międzynarodowa
16-17.06 Kraków, międzynarodowa
23-24.06 Koszalin, międzynarodowa
14-15.07 Gorzów Wlkp., międzynarodowa
28-29.07 Zakopane, międzynarodowa
4.08 Sopot, międzynarodowa
5.08 Sopot, międzynarodowa
09-12.08 Amsterdam (NL), ŚWIATOWA
18-19.08 Białystok, międzynarodowa
29-30.09 Wrocław, międzynarodowa
11-14.10 Kielce, EUROPEJSKA
17.11 Poznań, międzynarodowa
18.11 Poznań, międzynarodowa

Wystawa IDC na Słowacji, „praca” w Holandii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>